Alfa Kredits - Krāpšana

Informēju, ka regulāri saņemu šādus ziņojumus, neskatoties uz to, ka jau vienreiz iemaksāju 9.00 (bija man tāda "Kibelīte") proti, biju finansiālās grūtībās un meklēju iespējas, viņi piedāvāja ieskaitīt Eiro 9,00 un atradīšot risinājumu. Tā arī izdarīju, bet atbildes nekādas, tikai to, ka visa epopeja tiek sūtīta no jauna, it kā es nebūtu neko sūtījusi.

Zinu, ka grūtības mēdzam būt "akli" un neapdomīgi. Lūdzu ņemiet vērā šos krāpniekus!!!!
Šādus sūtījumus viņi sūta :

Sveicināti,

Alfa Kredits ir izdevīgs un vienkāršs Jūsu finanšu problēmu risinājums!

Alfa Kredits ir izsniegts kredītu par summu vairāk nekā 21 000 000 EUR. Saņemt kredītu fiziskām un juridiskām personām ir ārkārtīgi vienkārši. Pieteikuma aizpildīšana aizņems tikai dažas minūtes.

Jūs varēsiet izvēlēties piemērotāko aizdevuma veidu no dažiem simtiem eiro personīgām vajadzībām līdz miljonu summām Jūsu biznesa finansēšanai.

Alfa Kredits ir lieliska iespēja aizņemties naudas summu uz izdevīgiem nosacījumiem un pēc zemākām procentu likmēm.

Jums tikai jāaizpilda pieteikums uz www.alfakredits.lv, un kreditori ar Jums sazināsies tuvākajā laikā. Jums ir jautājums? Nekavējieties - sazinieties ar mums pa e-pastu: [slēpt]@alfakredits.lv

Ar cieņu,
www.alfakredits.lv