Alfa Kredits - Krāpšana

Sveiki!
Ir tāds ķipa kredītdevējs ALFA KREDITS jeb SIA Tvitera. Reģistrēts Lietuvā. Viņi sūta e-pastus, ka piedāvā kredītu līdz pat 100 000 EUR. Ja banka nedod, esat melnajā sarakstā utml neiespējamās misijas. Tad šī kompānija "iespējamā misija" to piedāvā. Bet.... no sākuma jāaizpilda pieteikuma anketa. Un visiem kā viens kredīta iespējas dabūt ir 91%. Ir investori, kas gatavi jums piešķirt kredītu, bet pirms tam jāpārskaita 9 EUR uz kontu, lai tiktu pie tiem saucamajiem investoriem.
Rezultāts vienkāršs. Samaksā un viņi piedāvā divus investorus, un tie visiem būs vienādi - OPEN KREDIT un BIG BANK.
Piemēram, jūs vēlaties kredītu 50 000 EUR. Tad OPEN KREDIT maksimāli piedāvā 1500 EUR, bet BIG BANK ja piedāvā, tad atmaksas termiņš 5 gadi ja nekļūdos. Un kredītu jums nepiešķir.
Tā, ka nevajadzētu uzķerties uz šiem kredītdevējiem "iespējamām misijām".
9eur nav liela summa, bet no vairākiem 100 ļaužu šādi izkrāpjot viņi var padzīvot. Esiet uzmanīgi! Un ja pats ALFA KREDITS tam nepiekrīt, var ar mani droši sazināties [slēpt]@inbox.lv