www.sudzibas.lv Aleksejs Karpinčiks (Алексей Карпинчик) Krāpnieks, uzmetējs mēbeļu izgatavošanā

Aleksejs Karpinčiks (Алексей Карпинчик) - Krāpnieks, uzmetējs mēbeļu izgatavošanā

Uzmanību, Rīgā uzdarbojas krāpnieks Aleksejs Karpinčiks (Алексей Карпинчик). Viņš nekaunīgi izkrāpa no mums 960€ par virtuves mēbeļu izgatavošanu.

Shēma sekojoša:
Ievieto sludinājumu ss.lv ka veic virtuves mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma, izbrauc pie klienta, runā ļoti gudri, iesaka dažādus risinājumus un materiālus, izskatās solīdi un uzticami, par uzmērīšanu un maketa uzzīmēšanu paņem 20€, pēc tā saskaņošanas pieprasa 50% priekšapmaksu par materiāliem un garantiju, gadījumā ja pārdomājam.

Sākumā nepiekritām šādiem nosacījumiem, jo cilvēku redzam pirmo reizi un summa ļoti liela - 940€, bet vēlāk pārzvanot n'tos meistarus izrādījās ka uz tādiem nosacījumiem strādā visi.
Tā kā par Alekseju Karpinčiku internetā nebija atrodama neviena sūdzība, runāja viņš pārliecinoši, stāstīja daudz ko no pieredzes, parādīja savus it kā paveiktos darbus un mums virtuvi vajadzēja steidzami, mēs piekritām lielajam avansam ar nosacījumu ka tiks noslēgts līgums un virtuve tiks izgatavota 1 mēneša laikā, ko atrunājām arī līgumā.

Pienākot izpildes termiņam, nav ne mēbeļu, ne materiālu, ne naudas.
Tad sekoja meli un nebeidzamie Alekseja solījumi - rīt, parīt, nākamnedēļ utt.
Naivi noticējām vēlreiz un piekritām nopirkt materiālus par savu naudu, bet arī tad viņš nevar uztaisīt pasūtītās mēbeles.

Ko lai saka, Aleksejs Karpinčiks ir veikli apkrāpis un labi pabojājis nervus jaunai ģimenei 3 mēnešu garumā.

Cilvēki, esiet uzmanīgi no Alekseja Karpinčika, neuzticieties viņam, viņa solījumi ir kaķa šķaudiena vērti.

Protams tālāk šī lieta tiks risināta caur valsts policiju.

K

P Pretenzija Pretenzija 07.02.2017

Aprakstiet vairāk, kā viss būs beidzies.

D Dace Dace 22.03.2017

Mani ar uzmeta!

D Dace Dace 22.03.2017

Lūdzu, padodiet man ziņu,kā Jums beidzās, vismaz tel. nr. , nevaru viņu sazvanīt

K karumins 17.04.2017

Nekas nav beidzies. Jūs arī varat palīdzēt. Uzrakstīju jums Facebook.

Тоже пришлось познакомиться с этим человечком. Устроился в нашу фирму охранником. (Работает еще охранником в гостиннице около вантового моста) начал проявлять активность в роли мебельного мастера. Чтото сделал, наодалживал денег у колег, предоплату за шкаф., выпросил шуруповерт.. и пропал. Типо заболел. Так и болеет похоже. Живет в иманте, там же и любит работать. Хвастается тем что имел свою фирму и делал нарды. Обладает чудесным даром выпрашивать. Мы к ниму всей душой, предлогали много работы,а он всех кинул.

D Dace Dace 05.03.2018

Dobrij vecher. Takomu cheloveki ruki otorvatj... mozhete mne lichno napisatj v kakoi gostinice?