www.sudzibas.lv Aleksejs Filimonovs Paņem nauda, darbu nepadara un pazūd

Aleksejs Filimonovs - Paņem nauda, darbu nepadara un pazūd

Labdien!
Cienijāme lasītāji! Gribētos pastāstīt par vienu ļoti bezkaunīgu un negodīgu cilvēku - Alekseju Filimonavu p.k. 300980-10511. Dotais personažs nodarbojas ar būvniecību un krāpšanu. Jūs smuki parakstat līgumu kur viss ļoti skaidri un gaiši pateikts kas, kur, kad, cik jāmaksā. Galu galā - tu maksa priekšapmaksu par materiāliem, viņi 1/4 atved bet ar parejo summu pazud. Pēc "privat izmeklēšanas" izradās, ka dotajam cilvēkam tas ir normāls un labi atstrādāts bizness. Un mēs neesam pirmie, kuri cietuši. Arī izradās, ka pat paņemt no viņa arī neko nevar, jo viņam pašam nekas nav, viss pieder sievai.
Tākā lūdzu uzmanīgi ar ALEKSEJU FILIMONAVU p.k. 300980-10511 - KRĀPNIEKS UN NELIETIS!!

O

S smile 22.03.2012

Arī mums ir parādā Aleksejs Fiļimonovs, ja tas ir tas pats : fima Wodmaster SIA vai Woodworking Group SIA, kuras ir reģistrētas Palangas ielā 5-1 Rīgā uz Olgas Fiļimonovas vārda!
Aizvedām skaldītu malku uz Norvēģiju pēc viņu pieprasījuma, tā arī gaidam no 2010 gada Novembra apmaksu par transporta pakalpojumiem 1900, EUR apmērā. Sniegt prasību tiesā - nozīmē norakstīt šo parādu, jo paņemt nebūs ko no šiem darboņiem ! Silti brīdinām citus - neuzkāpt uz tā paša "grābekļa".
Cik ir zināms šis darbonis darbojas ar malkas tirdzniecību, gan ar nelielu māju celtniecību. Darbības notiek Kauguru ielā 10, Rīgā, kā arī Bolderājā...

W wood 17.04.2012

Šis (bizņesmenis) vairak nestrada ne bolderaja ne Kauguru iela tagat viņš nodarbojas ar metallužņu zagšanu. Viņam baze ir Iļģuciema kaut kur pie Nordekas autoparka, tur viņa drauga tevam pieder malkas plačis. Uz sava varda viņš nevar atvert uzņemumu ta pec ka visem ir parada .