www.sudzibas.lv Aleksanrs Veržbickis Psihiatrs Medikamentozās atkarības izraisītāšana

Aleksanrs Veržbickis Psihiatrs - Medikamentozās atkarības izraisītāšana

Sūdzība uz psihiatru, pie kura ārstējos 7-8 gadu garumā.Bija ilgi dziļi depresīvie stāvokļi, kurus sākumā ar medikamentiem palīdzēja mīkstināt.Tai pat laikā mani novēroja psihoterapeite.Atnāca brīdis, kad sapratu, ka var ne tikai samazināt devu bet arī mēģināt atiet no tabletēm.Ārsts bija ļoti neapmierināts, cenzdamis mākslīgi mani uzturēt uz tabletēm.Kārtējo reizi, kad jau sāku saņemt drošu bezmedikamentozu palīdzību, gāju pie ārsta teikt par savu apņemšanos turpmāk ārstēties bez madikamentiem. Ārsts izskatījās personiski aizkārts, ļoti nepieklajīgs izteicienos, un pilnīgi pārliecināts, ka bez viņa netikšu, un atgriezīšos.Visiem, kuriem nepieciešama garīgā palīdzība, tai skaitā dažreiz medikantozā, ļoti neiesaku izmantot šī ārsta palīdzību.Jo šis psihiatrs pārved no depresījas un biopolāriem traucējumiem uz medikamentu atkarību, kuri tikai lietojot pārmīšus mainās uz labāku/sliktāku pusi. Tāpat ārstam ir tendence argumentēt ar dažādiem Amerikas un ārzemju pētījumiem kāpēc pārtraukt lietot medikamentus ļoti nerekomendē. Tas ir "mierinošs" faktors pacientam.Vēl haotiski veda manu slimības vēsturi, ko beigās nevarēja un negribēja man izsniegt (manām vajadzībām).Lieta ir tāda, ka depresijas/biopolārā trucējuma stāvokļos ļoti grūti atšķirt kad tev sniedz īstu palīdzību un kad nodara kaitējumu. Tas arī bija mans moments, ko īsti nevarēju noticēt ka ārsta persona darīja man pāri.Izmēģiniet vairākus ārstus, lai saprastu kurš jums var palīdzēt pa īstam. Un neizmantojiet Aleksandra Veržbicka pakalpojumus.

N

S Solvita007 23.08.2015

Emmmm, bet kur bija problēma pateikt sev - ESMU STIPRA, TIKŠU GALĀ? Ar tādu devīzi pat depresiju ielaist nevar, kur nu vēl 7-8 gadus. Vai arī esi viegli manipulējams cilvēks, kāds Tev iestāstīja, ka tev ir depreija, kāds ieteica psihiatru, a viņam atlika tikai apstrādāt. Kādi vēl medikamenti...īsts draugs blakus, tase tējas, izrunāties no sirds un tava "depresija" pārvērtīsies par atrisināmu problēmu. :)))

S svetacka206 25.04.2016

Depressija ir smaga slimiba, ne runajiet muljkibas

D Dzintra Vīksna 21.08.2018

Es tikai sodien, uzinaju ka sis lopu dakteritis uzsedinajis manu meitu uz zalem.Meita pie manis nedzivoja.Nomira tevs,bija depresija,kads tur aizvedis pie ta kretina nezinu.Kad dazas dienas atpakal meita parcelas pie manis ieveroju ka lieto zales,biju nekauniga un parbaudiju zalu sominu.Sausmas sakeru galvu.Kad runaju ar meitu vina atdzinas ka bez zalem nevar.Teicu kapec tadas stipras unkapec nav partraucis un samazinajis devu.Ta vajagot.Nozalo lops rada atkaribu.Ziniet pat stipri slimiem kautko tadu nedod.Zel ka uzinaju par so dakteriti tik velu.Meita nekad nav slimojusi ar nekadam nervu slimibam,ka kadu laiku meginaja zales nedzert,palicis slikti ,takihardija un tt.Arsti pat pielika aparatu ikdiena ,lai uzinatu kas izraisa takihardiju,ta ari nesaprata.Tagad atkal dzer tas zales,nevar,un vis.Tada sajuta ka pats slims,vai ari ekperimente.

S svetacka206 25.04.2016

Depressija ir smaga slimiiba, NE runajiet mulkiibas. Kada teja un runasana AR draugu?

L LOKI 16.08.2016

Es piekrītu tam, ka šis ārsts nozāļo... Vispirms ārstē, pēc tam zāļo. Diemžēl!

Z zlatan17 12.01.2018

Depresija tik tiešām ir smaga slimība un it īpaši veģetatīvā distonija un nekādā gadījumā nedrīkst pārtraukt lietot zāles, slimība var pāriet smagākā pakāpē un sākties visdažādākās lēkmes, jo organisms nespēj vairs pareizi funkcionēt. Man dakteris ļoti palīdzēja un pēc zāļu pārtraukšanas es pēc kāda laika atkal atgriezos ar daudz smagākāmm sūdzībām, piem., sirdsklauves. Tagad man dakteris pats samazināja devu un iesaka ar laiku zāles pārtraukt lietot. Psihiatrs ir ar lielu darba pieredzi un zina labāk par mūsu stāvokli. Depresija pilnībā nav izārstējam slimība un pirms sākt celt ārstam neslavu vajag padomāt vai atkal nevajadzēs viņa palīdzību.

J Jolanta Upīte 10.01.2023

Pilnīgi piekrītu, ka šis ārsts nozāļo, turklāt izraksta stipras padomju laika zāles, kuras tikai īslaicīgi novērš simptomus, bet nearstē. Kad nomainīju psihiatru (kurš man arī reali palīdzēja), viņš bija šokā par to, kāda diagnoze man ir uzstādīta un kadas zāles ir rakstītas. Pretīgs manipulators!

S Sirdsapzinna 05.07.2017

Interesanti zināt, vai Veržbickis atvainojās tai, kuru nepamatoti vainoja?