Aleksandrs Rodionovs - Krāpšana

Iepazīstaties: Aleksandrs Rodionovs – krāpnieks – celtnieks no Rīgas!

Aleksandrs savus pakalpojumus piedāvā publiski pieejamajos sludinājumu serveros, kā piemēram, www.ss.com, www.building.lv

Aleksandrs pats sevi raksturo kā lielisku amatu lietpratēju un lepojas ar to, ka par viņu plašajā internetā un it īpaši www.sudzibas.lv, neesot atrodama neviena slikta atsauce par viņu.
Bet kā izrādās tā nebūt nav. Manis pieminētais meistars ir vienkāršs afērists, kas izmantojot citu cilvēku uzticību, izkrāpj no tiem iespaidīgas naudas summas.

2006. gada vasara.
Man piederošā privātmājā pierīgā radās nepieciešamība pēc metāldarbu pakalpojumu veikšanas- vajadzēja izgatavot un uzstādīt balkona margas. Publisko sludinājumu serveri piedāvāja plašu sarakstu ar iespējamiem kandidātiem, bet beigās izvēle krita uz jau pieminētajām „zelta rokām”. Tikšanās laikā, kura ilga aptuveni 15min., vienojāmies par veicamajiem darbiem un izmaksām.

Aleksandrs sākumā atstāja patīkamu iespaidu, brīvi runāja latviski un uzņēmās darbus veikt ar lielu entuziasmu. Pieprasīja avansu 330 EUR apmērā, kurš no manas puses tika apmaksāts.

Kā izrādījās, pēc avansa saņemšanas, Aleksandrs pazuda tik pat ātri, cik ātri uzradās. Tā laika aizņemtības dēļ neko nepasāku, ne policijā iesniegumu uzrakstīju, ne sabiedrību kopumā informēju par šādu līdzpilsoni.

2014.gada maijs.
Būvēju citu privātmāju pierīgā, netīšām darbā tiek pieņemts jau minētais afērists. Protams, līdz brīdim, kamēr viss ritēja labi, man pat neradās aizdomas, ka es ar šīm „zelta rokām” jau reiz agrāk esmu ticies. Kā nekā 8 gadi bija pagājuši.

Tomēr kā izrādās no savām kļūdām ir jāmācās. Atkārtojās viss iepriekšminētais scenārijs kā pēc notīm. Nauda tika samaksāta arī avansā un Aleksandrs vairs nav atrodams.

Iespējams, ka Aleksandrs vēl tagad pārvietojas ar vēl pavisam nesen no manis- no iepriekšējā objekta īpašnieka, izkrāptajiem naudas līdzekļiem 1`000 EUR apmērā, un ar AS MOGO piešprici piešķirtajiem līdzekļiem iegādātā pavecā šī gadsimta sākumā ražotā sudraba krāsas BMW X5.

Ņemot vērā visas situācijas raksturu, ir jāsecina, ka šāda rīcība ir jau sistemātiska cilvēku apkrāpšana. Esiet modri.

R