www.sudzibas.lv Aleksandrs Kuznecovs Noziedznieks, zaglis un krāpnieks

Aleksandrs Kuznecovs - Noziedznieks, zaglis un krāpnieks

Noziedznieks, zaglis un krāpnieks. Aleksandrs Kuzņecovs (dzimis 1979.gada 8. aprīlī) bija arestēts Polijā 05.02.2016 par zādzību no juvelieru izstrādājumu veikala. Pirma zādzība no juvelieru izstrādājumu veikala "Kaprīze" Valmierā Kuznecovam notika Latvijā 2010. gada 4.novembrī.

Ļoti negodīgs cilvēks, nekāda gadījumā nesadarbojaties ar viņu, nepērciet no viņa nekādas mantas, neiznomājiet viņam dzīvokļus vai mašīnas. Zaglis paliek zaglis !

Преступник, вор и мошенник. Александр Kuzņecovs (родился 1979.года 8 в апреле) был арестован в Польше 05.02.2016 за воровство из магазина ювелирных изделий. Первая кража из магазина ювелирных изделий "Каприз" в Валмиере, у Александра Кузнецова произошла в Латвии 2010 года 4. ноября.

Очень бесчестный человек, ни в коем случае не сотрудничаете с ним, не покупайте у него никакие вещи, не сдавайте ему квартиры либо машины. Вор остается вором !

Criminal, thief and swindler. Alexander Kuzņecovs (was born on 8 of April, 1979) was arrested in Poland 05.02.2016 for stealing from the shop of jewelries. First theft from the shop of jewelries "Whim" in Valmiera, for Aleksandrs Kuzņecovs happened in Latvia on 4. November, 2010

Very dishonorable man, nowise does not cooperate with him, do not buy no things from him, do not rent an apartment or cars to him. A thief remains a thief !

C cilvēcība 21.03.2016

Uz kāda pamata rakstīta sūdzība?

JUSTICE FOREVER 11.09.2016

sūdzība rakstīta balstoties uz personīgu pieredzi, kad bija sadarbība ar Kuznecovu

I Inga Vinciuna 08.09.2016

Arī mūs apkrāpa šī pati persona. Silti iesaku neuzticēties un nesadarboties.

M mhh 15.11.2016

Vaitad viņš tad nav meklēšanā?

U Uģis 15.03.2021

2006.g. Dobelē manā veikalā nozaga 4 mobilos telefonus un vēl vienā veikalā fototehniku. Viņam tiesa iedeva 2 gadus. Viņš rakstīja apelācijas sūdzību, ka nevienu taču nav nogalinājis, ka Eiropā par to nesēdina.