www.sudzibas.lv Alegross SIA Slikts serviss

Alegross SIA - Slikts serviss

Slikta attieksme pret darbu un iekļuvu ar viņiem autoavārijā ārpus pilsētas viņu pašu intelekta trūkuma dēļ. Darbu neizdarīja, jo avārijas dēļ tālāk mantas nogādāt nebija iespējams, kas radīja papildus izdevumus gandrīz 100 eiro apmērā un mantas teica, ka var izlikt pie mājas uz grīdas, bet uznest augšā nevar. Brauciena laikā darbinieki smēķē dažādas vielas. Neiesaku šo kompāniju, jo tas var apdraudēt jūsu veselību un inventāra drošību, kā arī darbs nav paveikts līdz galam.

P PatiesiibasMeka 08.11.2022

Kā var iekļūt avārijā viņu intelekta dēļ? Un kā tās nenogādājamās mantas beigās tomer nonāca galā?

G Gulbenietis 08.11.2022

Avārijā var iekļūt jebkurš. Tā čalis i domāja. Paņemšu kravu un iebraukšu grāvī.. Vot ahujenna būs. Par to, cik tālu mantas nesīs, vajag runāt pirms braukšanas. Kurjeram arī nav pienākums nest svešu hlamu uz devīto stāvu, bet līdz mājas vai daudzdzīvokļu mājas ārdurvīm. Ja par papildus piķi piekrīt nest, tad tas ir jau cits jautājums.