www.sudzibas.lv "ALDO" Spice Ļoti nekvalitatīva produkcija

"ALDO" Spice - Ļoti nekvalitatīva produkcija

Iegādājos apavus veikalā Aldo spice, samaksāju 70 eur par tiem. Lietoju tos ikdienā, 3 mēnešus vēlāk zole laimējās vaļā, diegi tāpat, un mākslīgā āda līmējas vaļā no zoles puses, neko neierastu ar apaviem nedaru, nekad nav bijuši slapji vai kā citādi ietekmēti, devos uz veikalu samainīt apavus, meitene pie kases teica ka naudu atgriezt nevarot, varot tikai samainīt pret citu preci, es negribīgi piekrītu un izvēlējos līdzīgus apavus, tai skaitā jāizvēlas līdzīga summa, jo ja tu izvēlies lētākus, tad atlikušo summu vari tērēt citām precēm veikalā, būtu jau labi, bet man kā vīrietim rokas somiņas un cita līdzīga produkcija nav vajadzīga, par cik veikalā vīriešiem ir lielāko ties tikai apavi. Paņēmu savu jauno pāri un devos mājas, lietoju apavus, un kā par pārsteigumu 2-3 mēneši vēlāk atkal apavi jūk ārā, zole līmējas vaļā un āda plīst nost, drausmīga kvalitāte, nesaprotu kā veikals var ko tādu tirgot pa tādu naudu!

Ar cieņu Kristers

K