LV RU

Aldis Usāns Līvānu veterinārā klīnika - Krāpšana

Ja tas bijāt jūs, Aldi, kurš ceturtdien no pensionāres, kurai mājās kaķis cīnījās par dzīvību, pieņēmāt 10€ tikai par to, ka nepieklājīgi norādījāt uz savu darba laiku, veicāt pierakstu uz piektdienu, runājāt iedomīgi... , tad lai jūsu dzīvi šī bagātība nozīmīgi papildina. Ne jûs konsultējāt, ne kaķi redzējāt! Ja bija par ko ņemt tos 10€, tad atbildi šeit. Kādreiz jau katram būs uz saviem"darbiem" jāatskatās. Es ziņošu arī instancēm.

Papildināts Siens 15.06.2019

Es tādu veterinārārsta licenci neatrodu? Kāds atrada?

Si

Komentāri (11)

Tu Turkey901 15.06.2019

Bez maksas ar Jums vispār nerunātu, tāpēc nav jābrīnās, ka tika iekasēti 10 Eiro, kaut kas tika konsultēts/ runāts un darīts, pieraksts pieņemts/pacients piereģistrēts, lai gan pēc darba laika un nebija veterenārārstam pienākums to vispār darīt!

Si Siens 15.06.2019

Bet tad lai nerunā! Konsultācija - par ko, informēt, ka bez asinsainas neko nevar konsultēt? Tad jau pie katra ārsta veicot pierakstu uzreiz jāiekasē šie 10€! Un kur tad čeks?neko jau nepierādīsim, bet šī sistēma ir parazīts!

Tu Turkey901 15.06.2019

Jā, cilvēki iet uz maksas vizīti pie ģimenes ārsta, tais skaitā, lai dabūtu nosūtījumu uz asinsainu, kāpēc lai dzīvniekiem būtu bez maksas?!

Si Siens 16.06.2019

Johaidii, izlasi tekstu! Veica tikai vizītes laika pierakstu! Neko, neko, izņemot to, ka jāpaskatās pie durvīm darba laiks ( vecam cilvēkam), bet durvis ir atvērtas, neko nepateica! Kāda konsultācija, kādas analīzes- ? - saruna par iespējamu vizīti, ja kaķis vēl nakti izvilks dzīvību! Un nelaipna, netaktiska saruna! Jaunāks cilvēks šo visu var uzzināt sociālajos tīklos vai uzzvanot kompetentām personām. Izmantot izmisuša cilvēka stāvokli ir absurdi, negodīgi.

Si Siens 16.06.2019

https://www.sudzibas.lv/profile/turkey901/348689
Beidz taču troļļot, algu tev nepacels., IÓ arī zems

Si Siens 19.06.2019

Aj, ko tur vēl runāt, jo nabaga kaķītis savu vizīti ar" priekšiemaksu Ūsāns fondā" nesagaidīja. Nomira mokoties piektdienas agrā rītā:(

Tu Turkey901 19.06.2019

Ņemot vērā kaķa slikto veselības stāvokli Jums neienāca prātā to aizvest uz citu veterināro klīniku pie cita ārsta?!
Vai arii aprobežotās domāšanas un smadzeņu neesamības dēļ neiedomājāties, ka pasaule neaprobežojas ar Jūsu kolhozu vien un dzīvība pastāv arī ārpus tā, un ir arī citur VET klīnikas?!

Si Siens 20.06.2019

Trolli, tev pat nav laiks izlasīt komentārus par šo tēmu! Noteikti, ka pensionārs ar 180 €pensiju atvērts interneta lapu, sameklēs ne tuvākās, bet labākās veterinārās klīnikas, izsauks taxi un apmaksās ārsta honorāru uz pilnu klapi! Nesmīdini tautu. Runa ir par ētiku, kā var atļauties paņemt naudu, ja nav ne vizīte, ne konsultācija. Tas ir tā- ieejas maksa kabinetā? Lai parunājas reiz ar sirdsapziņu un neizmanto cilvēku bezpalīdzīgo situāciju. Arī tu.

Tu Turkey901 20.06.2019

Labi, ka tam pensionāram, kurš Jums šo stāstu pastāstīja, esat Jūs, kas var palīzēt gan ar transportu, gan naudu, gan padomu!

Si Siens 21.06.2019

Diemžēl uzzināju šo visu par vēlu, pēc notikušā un pēc kaķīša nāves mokām.

ču Čupakabra 21.06.2019

Žēl kaķīti. Suns vai kaķis ir kā ģimenes locekļi. Kad bēdas būs drusku rimušās, vajadzētu paņemt kādu patversmes vai bezsaimnieka kaķīti. Jo iepriekšējo vairs neatgriezīsi,bet kādam pamestām dzīvnieciņam tā būs iespēja nodzīvot laimīgu dzīvi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes