Aldis Šuriņš - Slikts serviss

Nekad neņemiet darbā Aldi Šuriņu ar savu būvnieku brigādi, ja negribat mūžīgo remontu, atdotu naudu par neizdarītiem darbiem un 0% atbildības sajūtu pret savu darbu.
Plānoto 2 mēnešu vietā remonts ievilkās uz gandrīz gadu, tad nav uz vietas, tad netiek, tad vēl kas... Uztaisa tāmi un prasa naudu par visiem paveiktajiem darbiem, kaut darbi tikai daļēji pabeigti, piemēram, par špaktelēšanu visai platībai, kaut daudzas vietas vēl nemaz nav sagatavotas špaktelēšanai.
Kad mums apnika un saīsinājām darāmo darbu sarakstu, atstājot tikai viņu iesākto, pat to gaidījām mēnešus un tā arī līdz galam nesagaidījām, kaut naudu samaksājām.
Un beigās vēl nekaunības kalnagals - no objekta savāca ne tikai pāri palikušos materiālus, par to nebūtu pat iebildumu, ja vien daļa no tiem materiāliem vēl nebūtu nepieciešama, jo, kā jau minēju, daudz kas vēl nebija paveikts līdz galam, bet arī tādas lietas kā iegādātos apgaismes objektus un slēdžus, kas reāli ir nepieciešami ievietošanai un speciāli pirkti.
Protams, uz telefonu vairs neatbild un nekādus paskaidrojumus nesniedz, kā arī nav atdevis objekta atslēgas. Vienīgais pluss šajā visā, ka ārdurvis ar visām atslēgām tāpat vēl ir darāmo lietu sarakstā...

An Andrejpsr 14.01.2020

Un tagad lūdzu uzraksti kā viss notika patiesībā:);)
Gribēji ātrāk,lētāk,kvalitatīvāk utt;););
Visā visumā bezmaksas:);)

Ga Galdnieka Dēls 14.01.2020

Uzraksti varbūt Tu! Uzreiz ar visām saziņām ar klientu un visu pārejo, kā arī vārdu un uzvārdu, lai mēs, speciālisti, arī uz šo būtni neuzķertos!

LīgaMad 14.01.2020

Patiesībā? Patiesība ir tāda, ka nevajag uzticēties pazīstamiem meistariem, ar vēlmi labāk samaksāt savējam, nekā svešam, jo "savējais" uzskata, ka var darīt kā grib.
Ātrāk? Meistars pats noteica termiņu - mēs piekritām.
Lētāk? Meistars pats sastādīja tāmi - mēs piekritām bez jebkādiem strīdiem par cenām.
Kvalitatīvāk? Mēs izvēlējāmies izmantojamos materiālus un par tiem arī maksājām, pārējā kvalitāte atkarīga tikai no meistara, kas ir viņa darbs!
Mūsdienās neviens neko vairs negaida bezmaksas.