Aldis Šuriņš - Slikts serviss

Nekad neņemiet darbā Aldi Šuriņu ar savu būvnieku brigādi, ja negribat mūžīgo remontu, atdotu naudu par neizdarītiem darbiem un 0% atbildības sajūtu pret savu darbu.
Plānoto 2 mēnešu vietā remonts ievilkās uz gandrīz gadu, tad nav uz vietas, tad netiek, tad vēl kas... Uztaisa tāmi un prasa naudu par visiem paveiktajiem darbiem, kaut darbi tikai daļēji pabeigti, piemēram, par špaktelēšanu visai platībai, kaut daudzas vietas vēl nemaz nav sagatavotas špaktelēšanai.
Kad mums apnika un saīsinājām darāmo darbu sarakstu, atstājot tikai viņu iesākto, pat to gaidījām mēnešus un tā arī līdz galam nesagaidījām, kaut naudu samaksājām.
Un beigās vēl nekaunības kalnagals - no objekta savāca ne tikai pāri palikušos materiālus, par to nebūtu pat iebildumu, ja vien daļa no tiem materiāliem vēl nebūtu nepieciešama, jo, kā jau minēju, daudz kas vēl nebija paveikts līdz galam, bet arī tādas lietas kā iegādātos apgaismes objektus un slēdžus, kas reāli ir nepieciešami ievietošanai un speciāli pirkti.
Protams, uz telefonu vairs neatbild un nekādus paskaidrojumus nesniedz, kā arī nav atdevis objekta atslēgas. Vienīgais pluss šajā visā, ka ārdurvis ar visām atslēgām tāpat vēl ir darāmo lietu sarakstā...

L

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes