www.sudzibas.lv Aldis Peders Krāpnieks, celtnieks

Aldis Peders - Krāpnieks, celtnieks

Aldis Peders - zaglis un krāpnieks, kurš uzdodas par celtnieku. Bezdarbnieks, kuram nav ne izglītības, ne prasmju šādu darbu veikšanai. Apzadzis radus, kaimiņus un svešus cilvēkus, lūdzot aizdot naudiņu vai veikt priekšapmaksu. Darbus nekad nepabeidz -savāc naudu, paņem līdzi materiālus un pazūd. Nodokļus, protams, nemaksā. Bieži maina dzīvesvietas, jo arī īres nemaksā. Apkrāpis lielu skaitu cilvēku. Par sazagtām naudiņām dzīvo zaļi -pērk mašīnas utt. Pakalpojumus piedāvā Rīgā, Kuldīgā, Ventspilī, Talsos u.c.

E Evija V 22.11.2020

Apkrāpis ne tikai uzņēmumus, bet arī cilvēkus, kam uzdodās pa draugu, cenšas ieviest uzticību, un pie pirmās izdevības prasa aizdot mašīnu darba vajadzībām, aizdot naudu,, darbam,, un īres maksas ar vienmēr ir bijušas problemātiskas.