Alda Žiedas - Krāpšana

Nodarbojas ar apšaubāmas izcelsmes veselības pakalpojuma sniegšanu, stāsta, ka eksistē aparāts, ar kura palīdzību var noteikt visas nelielās izmaiņas organismā, kas ir kaut nedaudz ārpus balansa, taču nespēj sakarīgi argumentēt, kas tieši šis ir par aparātu un kādi ir tā darbības principi, kā arī nepaskaidro savu izglītības līmeni. Jebkādu racionālu jautājumu uzdošanas gadījumā bloķē un izsmej uzdoto jautājumu esamību savos sociālajos tīklos. Mana kļūda ir tā, ka, uzticoties šim cilvēkam, diemžēl nesaglabāju screenshot ar viņai uzdotajiem jautājumiem, kuru dēļ tiku bloķēta. Uzmanieties!

K

A anse22 13.10.2023

Es atvainojos a ar galvu jums vis kartiba?!
Var visadas preces pirkt facebook, bet nu kad mekle arstu interneta un caur saraksti jums tipa uzlabos veselibu nu tas gan unikali😁😁😁
Protams ka nobloķeja jus jo jus parak daudz jautajumu uzdodat un naudu nesutiet.
Ta ir krapnieku shema, ja klients nav maksatajs viņu bloķe un mekle citu idiotu

K krismaas 13.10.2023

Jā, tāda ir krāpnieku shēma. Pēc tam kundze ielika storiju, ka no šīs negativitātes (racionāliem jautājumiem) viņai esot sākusies trauksme. Man jau šķiet, ja esi godīgs cilvēks, no skaidri formulētiem jautājumiem par Jūsu profesiju trauksmei nevajadzētu sākties :)