www.sudzibas.lv albumi.lv fotokonkurss

albumi.lv - fotokonkurss

Albumi.lv rīkoja fotokonkursu "Mazais rudenī". Noteikumos bija minēts, ka konkurss beigsies 15. decembrī un tiks paziņoti uzvarētāji un 10 no viņiem tiks pie dāvanu kartes 15 Ls vērtībā. Mans mazais ir ticis pirmo 7 skaitā, bet nekādas ziņas par laimēto dāvanu karti! Acīmredzot tika nekaunīgi izmantotas bērnu bildes un šis konkurss, lai tikai sev veidotu lielāku apmeklētāju skaitu... Krāpnieku bars!!! Lai es tur vēl kādu reizi iepirktos, nemūžam...!!! Bērns tā gaidīja balviņu, lai varētu pasūtīt skaistu albumu ar mūsu visu bildēm, visi radi cītīgi balsoja un beigās nekā... Kauns viņiem...

S Sarmīte 27.12.2010

Varbūt ar šo vajaga griezties pie konkursa rīkotājiem. Šeit diez vai kāds varēs palīdzēt.

A aleksa 27.12.2010

Sākumā jānoskaidro, kāpēc šāda situācija, nevis uzreiz jāraksta bezjēdzīgas sūdzības.