www.sudzibas.lv Albrehtam ir lodāmurs Nesakarīgs paziņojums

Albrehtam ir lodāmurs - Nesakarīgs paziņojums

Visu iecienīta lapa miljons.com šodien nodeva āzi, jo publicēja bezsakarības kalngalu, kur uz kāda jūras konteinera ar aerosola baloniņu ir uzpūsts sekli informatīvs ziņojums-Albrehtam ir lodāmurs. Sabiedrības intereses neko neiegūst no šādas ziņas, tā kā aicinām mājaslapu pārdomāt, ko publicēt un ko ne. Tāpat arī aicinam rūpīgāk izvērtēt sen klasikā iegājušo ziņu, tādu kā "Vovka-duraks", "Sitiet krievus", "Urlas ir lohi" u.c. neaizmiršanu.

F

E Eseseseseseseses 31.01.2011

Frici, pilniigi piekriitu, ka pazinojums ir nesakariigs. Tavs pazinojums..

E Elīna 31.01.2011

Izrakumu vietā sāk notikt neizskaidrojamas traģēdijas, ne mazāk šausminošas par tām.

E Elīnai 31.01.2011

Bet tev laikam ir ūdensgalva?

T To Ferratum 01.02.2011

Frici nu tava humora izjūta ir izsmelta.Tavs talants tālāk par Jociņu"Āzis" nekur nav ticis.Beidz rakstīt stulbības, jo tev tālu līdz KVN.;)

Q QWE 01.02.2011

Bet toties Fricim galvā ir putns. Vismaz viens noteikti.

Z Zinaida 01.02.2011

Eto ze moi mlad6ii bratik.Odnazdi on za saraicikom jebal kozu, ja kak svisnula, u nego tolko roga ostalisj v rukah!Zna4it on umnii.