www.sudzibas.lv Albo Plus SIA Krāpšana, Slikts serviss

Albo Plus SIA - Krāpšana, Slikts serviss

Brīdinu par SIA "Albo plus" negodīgo un krāpniecisko praksi transporta pārvadājumos.

Krava no Rietum Eiropas. Piedāvā neticami lētas Cenas jo krava liela, smaga 200eur par pārvadājumu, bet pēdējā brīdī piektdienā jau vakara pusē zvana un Saka, ka krava ir jākrauj pa vidu dēļ svara un Cena būs x2 aptuveni par 40% dārgāka nekā citu pārvadātāju Cena.
Šādi Sia "Albo Plus" krāpnieciski piespiež vest ar viņiem jo piektdienas vakarā jau vairs nav iespējams atrast citu transportu un par saprātīgām cenām. Beigās esi iedzīts stūrī pārmaksāt par transporta pārvadājumu vai kavēt piegādi klientam un maksāt soda procentus par nedēļu kavētu piegādi.

Protams pārvadājuma līguma neatsūtīja jo atrunājās jums jau pēcapmaksa tur būs tikai rēķins tad kad atvedīsim.

E

A alboplus 09.10.2020

Muļķības ! Mēs strādājam tikai ar līgumiem un nosūtītām pasūtījumiem . Ja Jums ir pierādījumi lūgums viņus te arī izklāstot pilna apmērā nevis rakstīt kaut ko neticamu !