www.sudzibas.lv Alberta salons friziera pakalpojumi

Alberta salons - friziera pakalpojumi

Meistare Kristīne (Kristina) man krāsoja matus vienā tonī. Pie tam, ka es nemainīju krāsu kardināli, bet gan gribēju atkartot to pašu krāsu, kāda man bij iepriekš. Rezultāts ir slikts.... Sāknes vienā tonī - sarkanā, parējie mati ir daudz gaišāki...(es raudāju divas dienās, un gāju cita salonā pārkrāsot matus, jo nevarēju tā staigāt - bija kauns).
Atceros, kad pierakstījos pie meistares Alberta salonā, prasīju, vai viņai ir liela pieredze?! Mani pārliecināja, ka meistare Kristīne ir laba, visi klienti ir apmierināti (nu protams, ko gan citu var pateikt administratore?! )... Kristīne tiešam ir patīkama meitene, var ar viņu papļāpāt, bet tas vienīgas ko viņa prot, tā liekas, jo profesionāli viņa pieklibo..

Biju arī Alberta salonā uz Gelish manikīru. Tiešam loti patika, Vlada meistare uztaisīja visu kārtīgi, un ilgi turējas -solītas 3 nedēļas.

G