www.sudzibas.lv AL-Pirtslietu darbnīca SIA Krāpšana, slikts serviss

AtrisinātaAL-Pirtslietu darbnīca SIA - Krāpšana, slikts serviss

Mana problēma vēl aizvien nav atrisināta un arī nauda nav atgriezta. Uzskatu, ka tā ir nekaunība un nerēķināšanās ar klientu, viņa laiku un naudu. Sajūta ir tāda - klients ir vajadzīgs, lai tikai saņemtu naudu un tad ar visādām atrunām darbu nedarīt un arī naudu neatdot.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Aina Garkuša (ex.Trušele) 14.03.2017

durvis piegādātas 14.03.2017

I Incognito13 22.12.2017
Solās izdarīt darbu, bet paņem tik naudu un darbu nedara. Aivars krāpnieks un čakarētājs.

Aivars no pirts lietu darbnīcas pasaku stāstītājs - melis un krāpnieks. Esiet uzmanīgi ar šo cilvēku!

S Sjueee 24.03.2018

Labdien! Uzņēmumam nav ienākusi nauda, par kuru nebūtu izdarīts kāds darbs, Ja iesaistat uzņēmumu kaut kādos komentāros, lūdzu pārliecinieties, vai tiešām maksājumu esiet veicies un pasūtījumu neesiet saņēmis, pretējā gadījumā sūdzēšos par uzņēmuma goda un cieņas aizskaršanu!

Lūgums pamatot savu sūdzību un sazināties ar uzņēmumu! Cik man zināms darbi, par kuriem ir ņemta nauda visi ir izdarīti!

I ingaozo 26.06.2018

Aivaram Griķim un viņa sievai Līgai Endei Griķei reģistrēti divi uzņēmumi AL=Pirtslietu darbnīca, SIA un Pirtslietu darbnīca, IK. Dokumentu rakstīšanā izmanto nepareizo blanku. Krāpjas un melo. Ja saistīsieties ar šiem cilvēkiem, viņi jūs apmānīs un darbu veiksiet paši.

S Sjueee 29.06.2018

Inga Ozoliņa un Jūsu vīrs Vladimirs Vanhanens apkrāpa mūs vistiešākā vārda nozīmē saprotot, ka esam ģimenes uzņēmums un vienkārši apčakarējams! Piegādāti tika Jums pirts materiāli, par ko mums ir vairāki liecinieki, un Jūs par šo pakalpojumu nesamaksājāt nevienu centu un materiālus neatgriezāt! Kā arī pavadzīmi ABIO par spārēm Jūs neapmaksājāt, kur arī ir daudz liecinieki no ABIO puses! Kāda runa vēl par darbiem, par kuriem nevēlaties maksāt un tikai meklējat iemeslus kā celtniekus apkrāpt! Es apbrīnoju cilvēkus, kuri ir gatavi savākt visu un pēc tam vainot uzņēmēju par savām neizdarībām. Darbus veiciet paši, jo nevēlējāties maksāt par padarīto! Tas, ka mums ir divi uzņēmumi neliecina, ka esam krāpnieki, varat visu redzēt, ka IK Pirtslietu darbnīca nekas nenotiek jo tas bija pirmais mūsu uzņēmums, pārtaisījām uz SIA un viss iet caur mūsu SIA kontiem, to visu var redzēt gan VID gan firmas.lv ka IK Pirtslietu darbnīca darbība nenotiek, kā vien grāmatvedes nodotās atskaites. Šeit par dokumentiem labāk nemaz nerunājiet, tur nav nevienas nepareizas blankas! Atcerieties, ka dzīvē viss nāk atpakaļ, ļoti ceru, ka tas ko Jūs darāt ar mums, Jums reiz kā bumerangs atnāks atpakaļ!

Atcerieties, ka par šādu ierakstu, kas neatbilst patiesībai 157.pantu. Tā pirmā daļa "par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski" paredz piespiedu darbu vai naudas sodu. Minētā panta otrā daļa "par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī" nosaka īslaicīgu (uz laiku no 15 dienām līdz trim mēnešiem) brīvības atņemšanu, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Visas problēmas sākas ar to, ka cilvēki nevēlas maksāt nodokļus valstij ... un kad prasa samaksāt nodokļus tad viss apraujas.

Būvatļauju, jūs nenokārtojāt laicīgi par ko ir zināms vairākiem, uz tā pamata jūs vainojāt būvniekus, ka laicīgi darbi netika uzsākti!

Veģu auto īpašnieki jūsu darbi labi redzami šeit pat sūdzības.lv tas jau daudz ko izsaka par Jums kā cilvēkiem un Jūsu rīcību pret mums!

J Jānis Kalniņš 07.05.2022

Pirtslietu darbnīca SIA. Nu jau ir pagajusi vairāk par nedēļu kopš izdarīju pasūtījumu. Joprojām nekādas atbildes. Zvanīju 4x, solīja būs, būs... Neiesaku šo uzņēmumu

L Līga EG 08.09.2023

Labdien! Meklēju info gan pasūtījumos, gan bankā, gan e pastā, diemžēl ar Jūsu vārdu un uzvārdu pasūtījums netika atrasts, ja nu vienīgi Jūs slēpjaties ais kāda cita vārda un uzvārda, Ja ar mums nesazināsieties par šo ierakstu vērsīšos policijā par goda un cieņas aizskaršanu! Uzņēmumam nav ienākusi nauda, par kuru nebūtu izdarīts kāds darbs, Ja iesaistat uzņēmumu kaut kādos komentāros, lūdzu pārliecinieties, vai tiešām maksājumu esiet veicies un pasūtījumu neesiet saņēmis, pretējā gadījumā sūdzēšos par uzņēmuma goda un cieņas aizskaršanu!