"Akvarele" Manikīra studija - Slikts serviss

Biju pierakstījusies uz manikīru un pedikīru. Ierodos, sagaida meistare, sāk taisīt manikīru. Prasu cik ilgi apmēram aizņems,atbild par manikīru, par pedikīru nezina, jo laikam tad pie cita meistara. Arī kaut ko pie sevis piebilst, ka citiem ir pēdējie klienti. Kabinetā 2 meistares, atnāk vēl viena kliente. Mana meistare aizskrien un pazūd uz vairākām minūtēm. Abas prasa,kā mani sauc, tad konstatē, ka man esot bijis pieraksts pie otras. Spriež, ko nu darīt, labi-turpinās man taisīt tā, kura iesāka. Uztaisa manikīru, paņem naudu. Es gaidu,ko man darīt-kur būs pedikīrs. Meistare saka, labi-pavadīšu uz otru telpu. Aizeju otrā telpā un ilgi sēžu, gaidu. Tikmēr 2 otrā telpā esošās meistares netraucēti strādā. Paprasu vienai, kad tad un pie kā man būs pedikīrs. Strupi atcērt- nezinu, pie manis nav. Turpinu sēdēt un gaidīt. Prasu vēlreiz, vai varētu,lūdzu, noskaidrot. Tad paskaidro, ka nevienam vairs pieraksta nav. Tad pati nosecinu, ka pieraksta uz pedikīru nav un varu doties prom.
Var saprast,ka var sajaukt pierakstu un nepierakstīt uz pedikīru. Var vēl saprast,ka meistari sajauc klientus vietām, jo nepaprasa vārdu, manikīra vidū pazūd uz ilgāku laiku. Bet kā var nosēdināt cilvēku gaidīt pedikīru, labi zinot, ka pieraksta nav un to pat nepieminēt. Attiecīgi, nav saprotams, cik stundas es būtu varējusi nosēdēt gaidot, ja uzstājīgi nebūtu vairākkārtīgi centusies saprast,kas notiek.
Kādu laiku atpakaļ biju patstāvīgā kliente. Tagad kādu pusgadu nebiju bijusi. Nezinu vai pamainījusies vadība vai īpašnieki, bet jāsecina, ka kādreiz tik jaukās studijas vietā nu ir pilnīgs bardaks.

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes