www.sudzibas.lv Akvalande stāvoklis,attieksme

Akvalande - stāvoklis,attieksme

Iekštelpu stāvoklis vienkārši katastrofāls.Briesmīgā stāvoklī bija šī iestāde kā pirms 10 gadiem,tā arī tagad.Viss tik netīrs un pretīgs.Kā kaut kas tāds šitajos laikos var pastāvēt.Bijām izbrīnīti,ka basenos nepeldējās žurkas.Tās tik vēl tur trūkst.Un tā briesmīgā attieksme pret klientiem!!!Akvalandes dienas apmeklētājus var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.Domāju,ka viņiem vajadzētu priecāties par katru cilvēciņu,kas tur ieiet.Droši apgalvoju,ka sieviete,kas sēdēja garderobē un sieviete,kas atradās kasē (2012g.valentīndienā) bija bezgala nelaipnas kā viena,tā otra.Galu galā apmeklētājs taču nav vainīgs,ka viņām jāsēž aukstumā un ka darbalaiks ir 12h dienā.Mēs zinam droši,ka turp atgriesties negribam,un iesakam cilvēkiem apdomāties pirms doties uz akvalandi,varbūt tomēr ir vērts pielikt to latu un būt vietā,kur ar prieku vari izbaudīt atpūtu un kur no sirds esi gaidīts.

V

D Dailis Bezvārdis 15.02.2012

Es tajā miskastē nekad neesmu bijis un arī netaisos uz turieni bērnus vest ! Āmen !