www.sudzibas.lv Akvalande Nekāda gadījumā neejiet uz Akvalandi!

Akvalande - Nekāda gadījumā neejiet uz Akvalandi!

Aizgājām uz Akvalandi tikai tādēļ, ka tur bija rekonstrukcija, domājām ka tur būs kaut kas jauns.Pirmkārt. Administrācija teica ka vajag uzreiz noņemt apavus pie letes. Paklājs bija tik netīrs ka man zeķes bija pilnībā MELNAS. Skapīši gandrīz visi neslēdzas ciet, kuri slēdzas var mierigi ar dakšu atvert. Duša salauzta, netīra. Un pati Akvalande. Tur iekša ir tikai viens kalniņš un divi mazi baseini. Viss. Iekšā nereāli auksti, ūdens ļoti auksts un netīrs. Peld ūdenī kaut kādi netīrumu gabali. Aizgājām pēc 30 minūtēm, jo bija bail par veselību.Kāpēc šo Akvalandi neslēdz ciet, tur nav nekādas sanitarījas?!

M Mierinsh 25.02.2015

esmu dzirdeejis arii labas atsauksmes, bet tur tika riikota balliite, tapec skan preteeji tam ko dzirdeeju, vieniigi teica, ka tur cilveeku maz esot

M mazza 25.02.2015

Pati esmu esmu nesen bijusi, tagad pec rekonstrukcijas ungalīgi nebīja, kā minēts. Viss bija tīrs un pieklājīgs, tikā jā ūdens atrakcijas nav tās pašas bagātīgākas ar Līvu akvaparku nesalīdzināt :D, bet vismaz šis ir krietni lētāks un tuvu centram :)

A atvars 27.02.2015

mazza, es tagad biju pie dermatologa, man pēc akvalandes pumpas uzmetās uz visa ķermeņa. beidz stāstīt. ja gribi kaut kādu triperi dabūt, protams, ej peldējies ūdieni pilnu ar matiem un netīrumiem.

A Annelle 11.03.2015

Patiesībā jau Līvu akvaparkā ar tie paši netīrumi vien ir, visos baseinos tā ir. Atkarīgs vairāk cik bieži maina ūdeni un cilvēku daudzums un baseinu lielumu. Ko varu teikt par savu pieredzi Akvalandē. Pēc rekonstrukcijas neesmu bijusi, pirms gan. Agrāk diezgan daudz gāju, jo lēti un tuvu. Līvu akvaparka cena ir smieklīgi augsta. Bet protams kā jau lētāka tā arī mazāk smalka. Biju apmierināta ar lielo baseinu.Pārsvarā jau tur nāk pensionāri, bet labāk tā nekā plunčāties ar kliedzošiem pusaudžu bariņiem. Ar katru gadu Akvalande palika aizvien ielaistāka, tā ir neapšaubāmi taisnība. Tad vienu reizi aizgāju un vienā no koka pirtiņām ieraudzīju lielu prusaku. Kopā ar manīm bija vēl divas sievietes. Pēc tās reizes palika nejauka pieredze un kādu labu laiku negāju. Tad kādu dienu bērns izprasījās un aizgājām. (2013 gada rudens) Atkal tajā pašā pirtiņā bija prusaks. Nezinu vai iešu vēl kādreiz arī pēc rekonstrukcijas. Ļoti savāda manuprāt parādība, prusaki baseinā. Lai vai kā, nav jauka sajūta. Par baseiniem sūdzēties nevaru, par citu telpu sanitāro normu gan.