Akvalande - akvalande

bomžatņiks tur ir konkrēts, cena jau palielināta (godīgi ieviests eiro) no Ls 5,00 uz 8EUR = Ls 5,62 kas ir palicis labāk? Nekas. Tikai alkanaftu palicis vairāk, blakus kafūzī tirgo alkaholu un agresīvi alkanafti visu laiku cirkulē apkārt, pagājušo reizi kad tur biju 1 agresīvs alkāns bijā pirtī, 1 pārdzēries alkafons kurš tuvojās bezsamaņas stāvoklim - ģērbtuvē, un piedzēries apkopējs ar uzrakstu uz jakas - russia - pie telpu uzkopšanas. Smalka iestāde, neko teikt, jau iepriekš zināju principā kā tur ir, bet tik daudz piedzērušu un agresīvu alkafonu tur netiku redzējis.

H haris9029 05.02.2014

Par tādu cenu labāku neko nevar gribēt, protams nav labi palielināt cenu pēc eiro ieviešanas apaļojot uz augšu bet vispār apmeklējot šāda tipa iestādes pirms tam pašam vajag ieraut, tad patiks labāk un nebūs jāraugās uz to visu no malas.Bet akvalande vairs nemainīsies, vieglāk ir to nojaukt nekā izmainīt.

A akvalande 07.03.2014

NEATSTAJIET SAVUS BERNUS TANI IESTADE BEZ UZRAUDZIBAS!!! Viens novilcis bikses un baseina kamer neviens neredzeja manu 12 gadus veco meitu vilcis sev klat. Diemzel uzzinaju par to paris dienas velak. Meitina baidijas kas ar to tizleni notiks, un ne velti!

D Darja Si 03.04.2016

Не ходите в акваландию! Санитария отсутствует, все грязное , воняет , цена 10 евро-за чтооо??? Это пи*дец товарищи!!! Закрыли бы уже на столь древнее заведение! Пошла туда , в надежде , что отрестоврировали .... А не тут то было....