www.sudzibas.lv Akvafors Krāpšana, slikts serviss

Akvafors - Krāpšana, slikts serviss

Es nekad neesmu rakstījis sliktas atsauksmes, bet šis veikls ir top pircēju krāpšanā un bezkaunībā. Esmu nopircis pie viņiem filtru par 180 Eur Aquaphor Dwm 101s (Osmo Morion M) , atbraucot uz māju uzreiz sāku pieslēgt viņu pie krāna, un kā izradās pieslēgt viņu pie krāna nav iespējams, jo komplektā nav vajadzīgās pārejas. Es uzreiz sazinājos ar šo veikalu un palūdzu atrisināt šo problēmu, un pārdēvējas meitenes laipns balss uzreiz pamainījās par rupju un teic ka tā ir mana problēma, es tad palūdzu atgriezt šo filtru viņiem atpakaļ, ka man ir šāda tiesības jo esmu viņu nopircis internetveikalā, bet viņa teica ka man šādu tiesību nav un viņa neko no manīs atpakaļ neņemšot. Esiet piesardzīgi un it īpaši ar šo jauno meiteni pārdevēju, viņa ir laipna tikai kamēr jums “Neiefīreja” preci. Būs jāgriežas pie patērētāju aizsardzības biroja.

05.01.2021

Atbilde no Akvafors Support Pārstāvja atbilde 07.01.2021

Cienījamais Klients,

Paldies par Jūsu pirkumu.
Mēs izskatījām jūsu sūdzību un arī sazinājāmies ar jums par telefonu.
No savas puses mēs nevaram piekrist jūsu sūdzībai, jo Jūsu pretenzijai nav pamata.
Iegādātais produkts ir sertificēts pārdošanai Eiropas Savienībā un atbilst visām nepieciešamajām prasībām.
Mēs arī lūdzam nelietot lamuvārdus un neapvainot mūsu darbiniekus nākotnē.
Lūdzu, izdzēsiet komentāru vai uzrakstiet noraidījumu.

Ar cieņu, Akvafors komanda.

J