www.sudzibas.lv Aktivaatputa.com Viltotu produktu pārdošana

Aktivaatputa.com - Viltotu produktu pārdošana

Interneta veikals pārdod viltotas vienreizējās elektroniskās cigaretes.
Tika iegādātas vairākas Ivg vienreizējās elektroniskās cigaretes, kurām it kā šobrīd bija akcija (3.50eur par vienu gab.) .
Pārbaudot, vai tie nav viltojumi, tika noskaidrots, ka kodi, kas ir uz šo cigarešu iepakojumiem nav patiesi, un ievadot tos ražotāja mājaslapā parādījās paziņojums, ka elektronisko cigarešu ar šādiem autentifikācijas datiem viņiem nav.
To visu vēl sliktāku padara apstāklis, ka vienai no šīm elektroniskajām cigaretēm ir beidzies uz iepakojuma norādītais derīguma termiņš, un eiropas komisijas mājaslapā ir norādīts, ka šāda veida cigaretes neatbilst prasībām, un tās ir izņemtas no tirgus, sākot no 18.08.2021.
Informāciju var atrast šeit - https://ec.Europa.Eu/safety-gate-alerts/screen/webreport/alertdetail/10004771
uzņēmuma reģistrācijas adrese ir Igaunijā, savukārt norēķiniem tiek izmantota Beļģijas banka. Protams, tas viss tiek darīts, lai izvairītos no potenciālās atbildības par tirdzniecības noteikumu pārkāpumiem.
Jo īpaši ņemot vērā informāciju, kas publiskajā telpā ir izskanēJusi par bīstamām vielām, ko satur elektronisko cigarešu šķidrumi, aicinu ikvienu apdomāties, vai ir vērts pakļaut riskam savu veselību, lietojot produktus, kuru drošību veselībai neviens nekontrolē, un to nav iespējams pārbaudīt. Un nekādu atlīdzinājumu par šādu kaitējumu visticamāk gūt arī nebūs iespējams, jo ne ražotājs, kas ražo viltotus produktus, ne tirgotājs nebūs identificējams.

(https://www.lsm.lv/raksts/zinas/Latvija/bridina-par-loti-stipram-narkotikam-ko-slepj-elektroniskajas-cigaretes.A494827/)

ja tomēr vēlaties iegādāties kaut ko no šī uzņēmuma, aicinu pārbaudīt ražotāja mājaslapā, vai produkts ir īsts vai arī viltojums. Tirgotāju savukārt aicinu netirgot produktus, kas eiropas savienībā ir aizliegti un var radīt potenciālu kaitējumu to lietotājiem, tā var tikt arī pie kriminālatbildības.

T taisnibascinitajs3 12.04.2023

Jo ES reģistrētās elektroniskās desiņas ar derīgu termiņu ir ļoti veselīgas Jums.

S SSKKSS 12.04.2023

Šis gan ir ļoti dīvains komentārs, bet nu pacentīšos atbildēt...

Pirmkārt, nevienā vietā es neesmu minējis to, kāda iemesla dēļ un ar kādu nolūku iegādājos šīs preces. Tādēļ prezumēt to, ka ikdienā pats esmu šo ierīču lietotājs, ir kļūdaini.

Otrkārt, nevienā vietā neesmu teicis, ka, manuprāt, šīs elektroniskās cigaretes nav kaitīgas veselībai, tas ir vēl viens Jūsu pieņēmums, kas ir kļūdains.

Treškārt, viena produkta kaitīgums nekādā veidā neattaisno cita produkta potenciāli vēl lielāko kaitīgumu, it īpaši, ja tas tiek izplatīts pretēji normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.