www.sudzibas.lv Akompanija Sia Mākleris anatolijs

Akompanija Sia - Mākleris anatolijs

Sveiki! Ja vēlaties ietaupīt savus nervus, iesaku izvēlēties citu kompāniju, ar kuras palīdzību pirkt dzīvokli. Ar hipotekārā kredīta palīdzību, iegādājāmies dzīvokli. Līdz dienai, kad bija jādodas pie notāra viss bija ok, komunikācija ar firmas mākleri Anatoliju K., kurš ir arī valdes loceklis bija laba! Pirms došanās pie notāra, Anatolijs ar dzīvokļa saimnieci un vēl 2 draudzenēm ieradās bankas filiālē, kur mēs parakstījām aizdevuma līgumu. Nav zināms kādā sakarā viņi tur ieradās, bet nu ok, mazums grib pārliecināties, ka esam reāli pircēji... Tālāk jau dzīvokļa īpašniece gribēja iepazīties ar mūsu aizdevuma līgumu utt., lai pārliecinātos, ka viņa saņems naudu par dzīvokli. Tālāk jau sāka pieprasīt naudu nekavējoties no bankas, pirms Zemesgrāmaas, jo redziet viņu apmānīs. Anatolijs nebilda ne vārda. Rezultātā gājiens uz banku pārvērtās par tirgus pasākumu. IT kā to visu nevarēja izrunāt ar saimnieci pirms visām formalitātēm. Pie notāra, pārlasot līgumu Anatolijs uzstāja pievienot punktu, ka mums obligāti ir jāapdrošina dzīvoklis. Lai gan tā ir bankas prasība, nevis nekompetenta māklera. UZ jautājumu kāpēc mums tas būtu jādara, un kā tas attiecās uz viņiem, sekoja ģeniāla atbilde- ES tā gribu!!!! Ļoti kompetenta speciālista atbilde! Smieklīgi! kad palūdzu detalizētāku info kāpēc viņam to tik ļoti vajag, atbildēja, ka tie cilveki viņam maksā naudu un viņam jādarbojas ir viņu interesēs! HA! Tieši mēs esam pircēji un maksājam naudu par to dzīvokli! Par cik zinājām, ka bankai ir nepieciešama apdrošinānšana, ok, piekritām viņam par prieku iekļaut to punktu! Par cik esam pirkuši arī citu dzīvokli, kur bija super adekvāta māklere, kura neieradās bankā ar īpašniekiem, bet mēs satikāmies pie notāra, izlabojām līgumā tikai naudas summu, kas bija neprecīza! Nekādus mistiskos punktus par apdrošināšanu, viņa pat neieminējās iekļaut.! It kā jau lasot liekas, ka nekas traks, bet garastāvoklis un nervi tika pamatīgi pabojāti! Manupārt, ka māklerim ir jāvienojas ar dzīvokļa īpašnieku pirms tikšanās ar pircēju, un nav pie notāra jāizrāda savas kaprīzes par apdrošināšanu, jo viņš tā grib! Radās iespaids, ka Anatolijs ir students, kas nesen ir uzzinājis par līgumu sastādīšanu, un, lai liktos gudrāks pircēju acīs, izdomā nevajdzīgu punktu iekļaušanu. Kopumā: Izvēlatis citu mākleru pakalpojumus, ir tik daudz normālu mākleru!

P

I inone 17.02.2018

Ļaudis, kāpēc jūs vispār lietojat mārkera pakalpojumus? Jums patīk atdot savu naudu par pļāpāšanu? Mākleris ir tad pats cilvēks ka citi, kurš sēž ss.com un meklē dzīvokļus, tiekas ar pārdevēju, pievieno pie dzīvokļa cenas savu uzcenojumu + maksu par “pakalpojumu” no pārdēvēja + maksu par “pakalpojumu” no pircēja un viss, šeit viņa darbs beidzas. Parastais starpnieks. Jūs paši varat visu apspriest ar dzīvokļa īpašnieku bez māklera palīdzības un doties pie notāra, kurš sniegs visu informāciju par konkrēto nekustamo īpašumu un noslēgs līgumu starp jums. Tas būs ātrāk un bez kādam problēmām. Pats tāda veidā nopērku 2 dzīvokļus. Māklerī nav tik gudri un izglītoti cilvēki kā jūs domājat, tas ir parastais starpnieka darbs un to var pildīt cilvēks kurš parasti patīkami pļāpā. Un daudzi no tiem starpniekam vel divus nedēļas atpakaļ strādāja kaut kur celtniecībā vai citos nozares un vispār viņiem agrāk nebija nekādas pieredzes jurisprudencē. Kādus korektus līgumus jūs gribat redzēt?