AtrisinātaAkmeņu iela 15 - Krāpnieces

Sveicināti, lasītāji!

Gribēju brīdināt nākamos īrniekus, kas izvēlēsies par savu dzīvesvietu Akmeņu ielā 15.
Dzīvokli izirē kāda gados paveca kundzīte Zigrīda Finka. Līgumu parakstīt nedod, nekādas citas ziņas par sevi arī nesniedz. Sākotnēji atstāj godīgas, laipnas, sirsnīgas sievietes iespaidu.
Kad vēlas izvākties no dzīvokļa, brīdina sievieti iepriekš, bet tad viņa melīgi sāk apgalvot, ka komunālie maksājumi nav maksāti, lai gan komunālie maksājumi tikuši maksāti pat vairāk kā vajag, jo izrādās lieki nācās maksāt par iepriekšējā gada skursteņa nomaiņu, lai gan tad dzīvoklī nedzīvojām vēl. Tas vēl būtu tā - samaksāju, ja jau prasīja.
Tātad - brīdināju iepriekš, ka izvākšos, viņa jau atrada vietā īrnieku un teica, lai izvācas nekavējoties, lai gan pienācās 1 mēnesis.
Izrādās īsniekus nebija atradusi, tas bija teātris.
Aizslēdza durvis, netiku iekšā, atslēdza elektrību, pārrāva interneta vada kabelīti. Pēc pāris dienām ieradās Sintija Finka, kas izlikās, ka nepazīst tādu Zigrīdu Finku un ka dzīvoklis pieder viņai. Ieradusies bija kopā ar 5 pārkačātiem vīriešiem, kas draudēja un visādi citādi mēģina izdabūt laukā no dzīvokļa. Sākotnēji nezināju, ka tā ir Sintija Finka, Zigrīdas meita, šķita, ka vnk nepazīstama sieviete, bet beigās noskaidroju, ka tā ir viņa. Izkrāpa naudu par pēdējo mēnesi un šādu teātri izspēlēja.
Liku arī rādīt zemesgrāmatas apliecību, kuru, protams, neuzrādīja.

Nu divvārd' sakot - esiet uzmanīgi!!!!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta zzz_ 06.01.2016

"Ir skaidrs, ka sūdzība tika ievietota pamatoti. Ar apmelojošiem komentāriem attiecīgās personas vēlējās parādīties no labākas puses nekā ir patiesībā.
Par laimi Akmeņu ielas mājoklis ir nomainīts uz citu un atliek cerēt, ka sūdzībā minētie cilvēki - dzīvokļa īpašnieki ir paši visu sapratuši. Sliktas lietas ilgi neatceros. Veiksmi turpmāk, un lai gaišāka nākotne!"

Z

Komentāri (24)

S spr 07.08.2013

Lūdzu uzmanīties no tādiem krāpniekiem kā Ilze Freinfelde un Ivars Neimanis.

Ilze Freinfelde, juridiskās fakultātes studente, dikti sadomājusies, ka ir bezgala gudra, bet kā redzams nekur tālāk par ķengāšanos internetā nav varējusi tikt.

Neapskaužamā situācijā viņa nolikusi savus darba devējus Juridiskajā birojā "Kronis & Kronis", kura vārdā viņa zvana un izsaka muļķīgus draudus. Šitā iegāzt savus darba devējus ir jāmāk!

E eto 07.08.2013

Droši vien ilze pati darīja ko neķītru veda mājās kādus svešus vīriešus un dzēra šņabi.

? ??? 07.08.2013

Meičai būs tikusi mācība, ka aiz katras sirsnīgas pri sirsnīgas večas potenciāli stāv 5 izsitēji. T.i. atverot maku ir vienkārši dumji paļauties uz personīgām simpātijām un neuzstāt uz dokumentu parakstīšanu par saņemamo preci, šajā gadījumā -mitekli. Tantiņa pieredzējusi uzmetēja, tāpēc šādi pretsitieni aptīrītajai meitenei (brašo tēvoču parāde, lai I. iebiedētu, īrnieces identitātes izpaušana te netā, lai meitenei negribētos lietu virzīt uz tv utml. Es autores vietā par spīti uz bez tabu aizrakstītu. Un vēl reizi mēnesī visas sētmales ap akmeņu ielu ar šī gadījuma pārstāstu aplīmētu:))
btw-jaunā juriste-šņabdegune un uzdzīvotāja? apmelot vismaz ticami būtu iemācījušās.

V vils 07.08.2013

vispār jau rakstot atsauksmi, gudrāk rakstīt personu vārdus, jo nākamie darījumu partneri visticamāk iegūglēs tos, neaizdomājoties, ka ko sliktu varētu nodarīt adresē minētā ēka, koks vai stabs. nākoškārt, ja prasības cēlāja grib īstu jautrību, lai ārstē pacientus ar pašu zālēm, piemēram, aizejot ciemos uz S darba vietu un painteresējoties, vai tur iespējams noīrēt bodīgārdus, sak, re kā S tas izdevās:)

V vipi 07.08.2013

nu kaut kā neticās, ka tāpat vien kāds tik pūkainus un labus īrniekus dzen ārā ar pieciem izsitējiem. Izskatās, ka Ilze gribējusi dikti ieriebt konkrētai ģimenei un izdomājusi stāstiņu par 5 uzbrucējiem :))

Z zzz_ 07.08.2013

Sveicināti!

Mazliet apskaidrībai par radušos situāciju.

Draudus neesmu izteikusi. Ja tiesību normu pārstāstīšana jau skaitās draudi, tad, kā man vajadzēja uztvert 5 vīriešu iebrukumu savā miteklī, kas tajā brīdī oficiāli tāds vēl skaitījās.
Svešus vīriešus mājās neesmu vedusi, man ir draugs, kas dzīvoja ar mani. Ar dzeršanu un tamlīdzīgām lietām nekad neesmu aizrāvusies.
Ja bija iemaksāta nauda par daudz, tad gribējās vismaz taisnīgi dzīvot vēl mēnesi Akmeņu ielā vai arī, lai atgriež naudu atpakaļ, jo tika ātrāk brīdināta.
Nekad šādas sūdzības šajā vietnē neesmu rakstījusi, jo ar visām mazajām apkrāpšanām samierinājos, bet šis pārspēja visu. Ceru, ka cilvēki, kas raksta aizvainojošus komentārus iedomāsies, ka ar viņu bērniem arī kas tāds var atgadīties - vienkārši dzīvo dzīvoklī un pēkšņi ap plkst.22:00 ierodas pārkačājušies vīrieši ar sievieti, kas draud, apgalvo, ka nepazīst pašreizējo īpašnieci un ka vispār ir īpašnieki. Nezinu, vai tajā ģimenē ir kāds strīds, vai māte ar meitu nevar sadalīt dzīvokli, ka šādi jāizmelojas, bet skaidrs ir tas, ka abas sievietes ir pazīstamas, vēl jo vairāk radinieces, kaut kad S.F. apgalvoja, ka tādu Z.F. nepazīstot un lai vācam savas mantas laukā. Kad ierunājos par policiju, tad kļuva mazliet mierīgāki. Bet šā vai tā, manam draugam izteicās, ka viņam būs jāatbild par maniem vārdiem. Lieki piebilst, ka mani vārdi tobrīd bija - ka esam tiesīgi šeit dzīvot vēl vismaz mēnesi, lai parāda zemesgrāmatas apliecību, ka ir īpašnieki un vai gadījumā nespēlē te kādu teātri.

Pirmā komentāra rakstitāja noteikti bija sieviete, kas ieradās pie mums tajā vakarā. Bet jautājums ir par to, kā viņa zināja, ko esmu teikusi pavecajai sievietei pa telefonu? Jo tiesību normas skaidroju tikai vecajai sievietei, jo likās, ka viņa tās nepārzina.
Vēl joprojām šodien zvanos Z.F., lai noskaidrotu pāris lietas, bet, protams, telefonu neviens man neceļ. Cerība mirst pēdējā.

Un vispār - ja skatās no pozitīvās puses - viss, kas tevi nenogalina, padara tevi stiprāku - nu re - dzīva esmu un pie tam vēl norūdījusies! :)

Ar cieņu,
Ilze

V vils 07.08.2013

ja juristi nemāk vinnēt un gūt finansiālu kompensāciju un /vai morālu gandarījumu šādās lietās, kam uzticēt savu aizstāvību ko aa?
te jau pat ziergam jāsmejas, ko viņš.(a) arī 1-jos komentos dara

V vipi 07.08.2013

nu man bija gadījums, ka maksāja draugs visus maksājumus un es tik strīdējos ar visiem, bet izrādījās, ka viņs man muldēja, tā ka varbūt visādi ...

V vils 07.08.2013

...teica runcis, ar ķepu rausdams virsū smiltis savai čupiņai:)

P Pingvins 07.08.2013

Visi te baigi gudri dirš, bet paskaidrojiet man vienu lietu: kāpēc peikšņi dzīvokļa saimniekam vajag izlikt ārā cilvēkus kuri maksā ? -

man liekas ka tā ilze kaut ko noklusē...

? ??? 07.08.2013

Nu tad, pingvīn, parakstoties ar īsto vārdu sniedz situācijas izklāstu šeit vai instancēs, nevis nodarbojies ar miglainiem mājieniem. Citādi izskatās pēc pazīstama rokraksta-cilvēks sirsnīgi smaida tā vietā, lai piedāvātu/piekristu slēgt līgumu. Vispār, ja man dzīvokļa saimniece prasītu remontus izmaksāt, es viņai jau tad dakšu tirsā iespraustu, līdz šodienas problēmām nemaz nenonākot.

Z zzz_ 08.08.2013

Atbildot uz vils komentāru - tieši tāpēc jau mācos, jo vēl nezinu visu. To ko zinu, to arī kundzītei teicu. Gribētu redzēt Jūs šādā situācijā. Tajā brīdī viss ir citādāk. Pēc kara visi ir gudri!

Sajūta tāda, ka daži komentētāji sudzibas.lv iecienījuši par mazu izklaides vietu pusdienu pārtraukumos - riktīgi interesanti dzīvesstāsti - nav pat grāmatas jāpērk, vai ne!?

Ilze

V vils 08.08.2013

Nav arī filmas jānomā, šitādas ilzes pārspēj mr bīnu. Kā dzīvojas jaunajā vietā?

Z zzz_ 08.08.2013

vil' - Lieliski, paldies! :)

L Lepnā Lavīze 10.09.2013

Ilze, viņa nodokļus par NĪ izīrēšanu maksāja? Tad Tu vari saimnieci nodot VID, ne tikai policijā par krāpšanos un naudas izspiešanu.

Z zzz_ 10.09.2013

Iveta - es nezinu. Diez vai Zigrīda Finka kaut ko maksāja. No elektriķa uzzinājām, ka īpašniece ir Sintija Finka, visticamāk viņas meita. Izlikās, ka neko nezina un ka nevienam neko neīrē. Pēc šī visa, iespējams, var saprast, ka nekādus nodokļus neviens nemaksā. Lai gan apliecināt es to nevaru. Vienkārši tā domāju.

L Lepnā Lavīze 16.09.2013

Nodod VID. lai pēc tam taisnojas.

L luluul 12.10.2013

Arī man ir dažas lietas zināmas par Ilzi Freifeldi un Ivaru Neimani.
Gribētos jau padalīties, bet paši jau labāk zināt ko esat darījuši un ko par daudz atļāvušies.
Katrā ziņā, viss dzīvē nāk atpakaļ un šiem cilvēkiem tas smagi atspēlēsies. Iestāžu apkrāpšana un apzagšana, neskaitot jau tos nabaga ļautiņus kurus piečakarē, bet pasaule par laimi ir pārāk maza lai tas viss paliktu noslēpumā. :)
Ja sniedz šeit kādu sūdzību, padomā vai gadījumā pati neesi vainīga vien un vai tas nav viens no smagajiem dzīves brīžiem kurus nākas pārdzīvot dēļ savas patvaļības un dēļ citu cilvēku smagas piečakarēšanas.
Nav jēgas neko noliegt un melot pat pašiem sev jo tas var kļūt par ieradumu :)

L luluul 12.10.2013

Ilze Freifelde un Ivars Neimanis - baisākie krāpnieki

M mimo 12.10.2013

Ба, всё те же лица) Ивета, стукнитесь головой об стенку, может полегчает) Всё о налогах она.Правильно, вместо 70-80 человек будет платить больше, в чём проблема?
П.С: порядочного квартиранта не погонят с пятью вышибалами.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes