www.sudzibas.lv Akm Trans Darba attiecību beigšana.

Akm Trans - Darba attiecību beigšana.

Agra Krieviņa uzņēmums AKM TRANS - pretīga attieksme pret autovadītājiem, pēc reisa izmaksājot algu - muļķības, varbūt pēc pāris pirmajiem reisiem izmaksā, pēc tam savu nopelnīto naudiņu ilgi meklēsi, vēl atradīs, par ko nemaksāt vispār. Komandējumā esot - prasi(lūdz) ieskaitīt avansu - mājiniekiem rēķini jāmaksā - vajag 300 eiro - ieskaitīs 200, iet uz beigām pārtikas līdzekļi - prasi 100 eiro - ieskaitīs 50, neesot naudas... Darba attiecību laikā - slims, vajag brīvdienu, vēlies laikā beigt reisu - aizmirsti, šis cilvēks "iet pāri līķiem", lai sasniegtu tikai sev vēlamo rezultātu. Braucot reisā ar vecajām automašīnām - vadītājam jāuzņemas 100% atbildība par tehniskajiem bojājumiem, par kuriem vēl pieprasīs samaksu.Regulāra prasība braukt ar nepareizi un neatbilstoši regulām uzkrautu autovedēju, rupji pārkāpjot likumus, brauc, lai neuzķertos uz policiju, pa nakti. Garums un augstums - autovedēju bieds - AKM TRANS -ikdiena. Bagu un citu eiropas Transporta policijas darbinieku uzliktie sodi - meklēs ieganstu, lai autovadītājs maksātu pats. Darba attiecības pārtraucot - kādas atvaļinājuma naudas , kāda pēdējā alga - "matom" lamāties un solīt " pa muti vai atspārdīšu".Tādas ir darba attiecības sia AKM TRANS. Ja jums stipri nervi un biezs naudas maks - laipni lūgti AKM TRANS .

Q

A AnToNs sNoTnA 17.08.2015

a pats sevi uzskati par labu darbinieku?

Работяга 17.08.2015

Да я тоже заметил что последнее время жалобы оставляют

L lauminja 08.09.2015

Mans vīrs nostrādāja šajā firmā 3 gadus, bija ļoti apmierināts un tikai veselības stāvokļa dēļ nācās šķirties no darba. Lielisks priekšnieks un lieliski darbinieki ir šajā kompānijā! Tie, kas sastrādā paši muļķības, tiem, iespējams, arī nākas par kaut ko samaksāt, bet lielākoties viss ir izrunājams ar firmas priekšnieku un viss beidzas labi. Domāju ka šīs sūdzības rakstītājs pats ir sastrādājis lielas ziepes, kuras nav spējis izstrēbt, un tagad spļauda indi apkārt. Tā gadās! Autovedēja darbs nav viegls. Ir jāprot gan braukt, gan kraut, un ja ir visas nepieciešamās zināšanas, nav jābaidās ne no policijas, ne citām varas iestādēm.
Reti kurā kompānijā ir tik pretimnākoša priekšniecība! Cepuri nost! :)

N nezinitissssss 19.12.2015

Nu ja taaaaaada balta un pukaina firma, tad kapec ss.lv liek darba sludinajumus? Vai tad Latvija vairs neviens soferis negrib
pelnit pravu zuksni eiro( cik zinu autovedeja darbs ir labi apmaksats)????????

B bedigiiiii 01.05.2018

akm trans... Piekritu tam,ka te nav ko darit. Cik soferos paklausos ar naudam regularas problemas,firmai nav naudas tapec maksajumi kavejas... Velk naudu nost pa uzkrajumu,kuru summa ir 1000 ero.. vaks. Un iekartas cik esmu redzejis ir loti slikta stavokli.. Salidzinot ar citam autovedeju firmam..Nekas te nav mainijies kops es aizgaju no turienes. Ari bija problemas ar samaksam.

J Janis19891989 08.01.2024

Vispār uzņēmumam nosūtīt darbinieku ir jānodrošina komandejuma nauda dienas nauda vai tas ir komandējums vai darbinieka brauciens , tad ja tas netiek darīts tad šeit jau ir tiesas darbi pilnā apmērā .