AtrisinātaAkcijaspreces.lv - Slikts serviss

Septembrī pasūtīju virtuvi no izvēlētā interneta veikala, iesākumā komunikācija bija laba. Veikals ieteica arī savu meistaru vārdā Stas (uzvārdu nesniedz, tāpēc pievienošu šeit telefona numuru, lai google uzreiz var atrast šo ierakstu pēc telefona numura - 26709325) , kas atbrauca nomērīt virtuvi, kuram atsevišķi bija vēl par to jāsamaksā. Kad viss tika saskaņto, tika saņemts rēķins, pēc kura man apstiprināja, ka piegāda būs aptuveni pēc 4 nedēļām, beigās virtuve tikai piegādāta tikai novembrī otrā pusē!
Un pat nav viss piegādāts, trūkst daudz detaļu, līdz ar to, virtuve izskatās puspabeigta, nefunkcionāla (tur no funcionalitātes ne smakas, pateicoties meistaram) un tūlīt jau ziemassvētki un izskatās, ka tā arī paliks.
Komunikācija ļoti slikta. Darbu izpildes termiņš ir fiksēts viens, realitāte tāds nav. Nesakrīt realitātē izrunātais ar rēķinu.
Meistars pat atļāvās ļoti rupjā veidā izteikt nepiemērotus apvainojumus, kas, manuprāt, nav profesionāli, tiesa gan, vēlāk atvainojās par to.
Biju izteikusi arī veikalam savu nepatiku par saņemto servisu, bet nekādi priekšlikumi.
Kad veikals no savas puses pārcēla plānoto piegādi uz vēlāku, teica, ka arī uzstādīs, ņemot vērā šo aizķeršanos, bet beigās tā nebija, pat nepārliecinājās par saturu, kas tika sūtīts, jo trūka daļa pasūtījuma.
Pievienoju arī atsauksmi veikala mājas lapā, bet to visticamāk nepieveinos, kas, manuprāt, nav pareizi, ja reiz viņi zina paši par šo nepatīkamo pieredzi, tad arī citiem vajadzētu zināt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta mellene85 03.02.2022

Veikals ir piegādājis skapīti, kas kompensē zaudēto vietu dēļ meistara izgatavotā skapīša. Kā arī piegādāja durvis un pārējās trūkstošās detaļas.