"Akcents" - Frizētava

Lūdzot frizierei, kura strādā frizētavā "AKCENTS", lai nogriež matu galiņus un nokrāso saknes blondā krāsā, bet bez balinātāja, gaidot kamēr krāsa iedarbojas, sāka galvu dedzināt, bet frizierei neko neteicu, pienāca laiks kad krāsa jāmazgā ārā, rezultāts bija briesmīgs-dzeltena cāļu krāsā saknes, protams biju ļoti dusmīga, un no frizētavas aizgāju vīlusies, nākošā dienā piecēlos, un sāku taustīt galvu, rezultātā visa galva vienās krevelēs-man tika sadedzināta galvas āda. Protams devos uz frizētavu un sūdzējos, bet man atbildēja, ka tad vajadzēja man frizieri brīdināt, ka ir alerģiska āda, neskatoties uz to, ka pirms tam esmu bijusi daudzās frizētavās, un krāsojusi matus, un līdz šim nekas tāds nebija noticis. Un protams, ka man neatvainojās. Neiesaku iet uz šo frizētavu, jo pēc manām domām tur strādā neprofesionālas frizieres

ž

T ToŽanete 03.07.2011

Un tā ir tava jaunā frizūra? Tīri prikoļna!

P pedo 04.07.2011

cuuciba kkada!

T ToPedo 04.07.2011

Kāda cūcība?Frizūra taču izskatās nevainojami!