www.sudzibas.lv A.K.Būves Brigadieris Arnis Kuzmans

A.K.Būves - Brigadieris Arnis Kuzmans

Firma nodarbojas ar dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecību. Pirmkārt objektus sagatavo nekvalitatīvi, kavē nodošanas laiku, tas attiecas uz pasutītājiem.
Kas attiecas uz cilvēkiem, kas vēlas strādāt. Būvdarbu uzraugs(ja to tā var nosaukt) ir pretīgākais, glumākais cilvēks, ar ko man nācies saskarties, runā vienu, dara citu. Cik sapratu Arnis("brigadieris") pats nesaprot neko, jo uz objektu atveda divas dazhadas baltas krasas un kad sienas atshiras, bija tads gļēvulis, ka neatzina savu vainu un darbiniekiem lika pārkrāsot sienas par darbinieku naudu. Pec menesha, kad bija jamaksā algas vinš nemaksā algu, jo atrod atrunas, pie kurām pats ir vainigs, vai arī novelk mistiskas summas no algas ( piem. krāsotājam novilka 50Ls no algas, par to ka nebija izmazgājis toaleti(smieklīgi ne). mēnesi pie vinā nostrādājot nesanē'mu neko, jo sienām atšķīrās krāsas, ko pats ,gudrītis, bija pircis.
Lūdzu cilvēki neuzķeraties darba piedāvājumiem no šīs firmas -A.K.būves
no šīs presonas - Arnis Kuzmans
un ar šo tel.nr - 29225865
Jo visu jūsu algu viņš nekrietni iebāzīs sev kabatā.
Un pasūtītāji lūdzu pārdomājat kārtīgi pirms vēršaties pēc palīdzības pie minētā cilvēka, beigās būsiet zaudētāji...

D

D dima 09.12.2012

правда. Я также работал на нее, работали в течение месяца, но никогда не получали заработную плату. Бронирование было то, что плохо работал, а деньги не получишь

I imants 31.12.2016

Cilvēku pazīstu 21 gadu, esmu pats strādājis pie viņa un palīdzējis, vienmēr vis bijis adekvāti,, kārtīgi un godīgi,,cilvēkiem vienkārši darit nav ko ka mēģināt sabojāt firmas reputāciju