Akatrans SIA - Darbs

Es piezvanīju uz "Sia Akatrans" un izzināju ka pie viņiem ir nakts iekravās un man ir vajadzīgs paša automobilis. Cilvēki (vadītāji) , kāpēc jūs strādājat tur? Tas taču ir mazohisms. Jūs dauzāt jūsu kravas mašīnas, ne saudzējat sevi un cilvēkus apkart sev. Kur skatas transporta inspekcija kad vadītāju kraujas naktī. Kur ir cilvēku drošība? Galvenais "Sia Akatrans" prezident, lai tajā laikā kad šie vadātāji brauc, jūs un jūsu tuvinieku nebūtu uz ceļa.

A andrejs 16.03.2019

Dīvaina un neloģiska sūdzība, tur strādā dažāds kontingents, ir kategorija kas dzīvo kopmītnēs un kuri dzīvo netālu no bāzes. Nakts maiņas pārsvarā Olaines bāzē, jo preču piegāde notiek praktiski 24h. Nakts maiņu reisi parasti biežāk ir domāti braucot uz Rajoniem, kā arī pa Rīgu.
Par Šoferiem vairs var neuztraukties, viņi nakti nostrādās un pēc tam dienu guļ.
Agrāk jā, kad viņiem vēl bija ar šaibām misenes, tad jā vajadzēja zīmēt vēl vienu šaibu un atkal šansēt, tagad jau autoparks pārsvarā ar čipiem, itkā vairs nav tik traki.

M Madariniks 05.09.2019

Un kas par to,ka chipi,un vai tad tieshaaam vinji dienaaa gulj...tu bik esi pataaalu no iiisteniiibas