www.sudzibas.lv Aizkraukles ATU autobuss neatbrauca

Aizkraukles ATU - autobuss neatbrauca

17.11.14. satiksmes autobuss Nereta - Vecumnieki - Rīga nepienāca pieturā Vecumnieki. Plkst. 16:32 pieturā gaidīja ļoti daudz cilvēku, arī māmiņas ar bērniem, kuri gribēja apskatīt "Staro Rīga'' pasākumu, bet galu galā, nesagaidījuši autobusu, nosaluši un neapmierināti gāja atpakaļ uz mājām. Es, personīgi, nogaidīju 40 minūtes. Nākamais mirkoautobuss uz Rīgu kursēja TIKAI 18:50 - TĀTAD VAIRĀK KĀ PĒC DIVĀM STUNDĀM. Vairāki cilvēki palika pieturā gaidot. Ņemot vērā, ka tā ir mazpilsēta un daudzi nedzīvo pašā centrā, viņiem nekas cits neatlika, kā gaidīt nākošo transportu. Ļoti nepatīkama situācija un nez kāpēc netika atsūtīts papildus autobuss, ja gadījumā bija notikusi tehniska ķibele. Ja pat pēc nez cik ilga laika tas notika, tad ir redzams, cik neorganizēti reaģē darbinieki šādās situācijās. Jeb varbūt nav paredzēti šādi starpgadījumi!? Ņemot vērā, cik veci un sagrabējuši ir šie autobusi, nebrīnos, ka pa ceļam noplīsa. VISIEM BIJA IZBOJĀTS VAKARS UN GARASTĀVOKLIS.

E