www.sudzibas.lv Aivis Lukševics Ļoti nekvalitatīvs darbs - dzīvokļa remonts

Aivis Lukševics - Ļoti nekvalitatīvs darbs - dzīvokļa remonts

Vēlos brīdināt citus, kas izvēlēsies šī "meistara" pakalpojumus. Kvalitatīvi netika paveikts gandrīz neviens darbs no nolīgtā dzīvokļa kosmētiskā remonta (vannas atjaunošana, lamināta ieklāšana, flīzēšana u. C.) , lai gan materiāli tika iegādāti paši kvalitatīvākie. Lai par to liecina pievienotās fotogrāfijas. Šādi tika veikts kosmētiskais remonts.

Papildināts _Silga_ 28.08.2021

Vēl viena piebilde par atlīdzību: kad atteicos maksāt pilnu summu par šādu nekvalitatīvu darbu, es tiku apsaukāta, tika piedraudēts man, manai ģimenei, kā arī tika paziņots, ka, ja nemaksāšu tūdaļ pat, man tikšot nodarīts jebkāds kaitējums. Pēc draudu izteikšanas piekritu samaksāt par šādu nekvalitatīvu darbu, jo t.s. "meistars" apsolīja nedēļas laikā (nedēļas beigās) brāķus novērst. Protams, ka nekas netika izlabots. Ir iesniegts iesniegums policijā.

_

Good Intentions 28.08.2021

Pēc bildes grūti pateikt par materiāliem. Bieži vien skaties un izskatās labi, bet kad sāc mērīt un taisīt, tad saproti, ka diez, kas nav. Par darba kvalitāti, Ibo, neprasīšu cik par to samaksājāt.

_ _Silga_ 28.08.2021

Materiāli labākie, bet kā ar tiem izrīkojās! Lamināta dēlīši saplēsti uz pusēm, iejaukta špaktele pusspainis, tā arī atstāta, vannas krāsa notašķīta uz notekas, malas neapstrādātas. Virtuves virsma vispār 3 vietās bojāta. Lai salabotu prasīja līmējamo maliņu, bet to pat neizmantoja, iešķeltajai virsmai (caurumam) vienkārši uztriepa PVA līmi un caurums palika, tikai ar līmes plēvīti. Skrūves ieskrūvēta cita dziļāk, cita pat šķībi. Virtuves plaukts vispār 2 cm slīpi. Pat tualetes papīra turētājs vairāk par 1 cm šķībi pieskrūvēts un saplēsts, kaut bija jauns. Vēl daudzas citas pērles. Ja cilvēki vēlas šādu remontu, var pie Aivja Lukševica pasūtīt! Man vienkārši nav vairs citas idejas kā tikai publicēt šādu ziņu, lai citi tāpat neiekrīt.

Good Intentions 28.08.2021

Izsaku līdzjūtību. Jūtami, ka kāds Вася lika un iespējams ne skaidrā. Flomasters labāk tiktu galā.

C Ciniķis 28.08.2021

Apžēliņ, kas par "kolhozu"! Pat PSRS remonti bija labāki. :D

_ _Silga_ 28.08.2021

Starp citu, Aivim Lukševicam ļoti līdzīga filozofija kā PSRS laikos, kad krāsoja grīdu ar visām pielipušajām košļenēm un saulespuķu sēklām. Viņš, piem., gribēja likt jaunu izlietni pie sienas, kur bija pilns ar beigtiem prusakiem, jo neredzēšot taču! Labi, ka paspēju ieraudzīt, iztīrīju un nokrāsoju.

Good Intentions 28.08.2021

No kuras bedres jūs to Aivi izrakāt?

_ _Silga_ 28.08.2021

Bija visātrāk pieejamais darbinieks, bet diemžēl tikai pēc šī darba rezultāta sapratu - kāpēc... Toties tagad ir mācība.

Good Intentions 29.08.2021

Bet no kurienes? Varbūt viņš tur nav vienīgais tāds un kādām izdarisiet pakalpojumu.