www.sudzibas.lv Aiviro Kvalitāte, cena, attieksme

Aiviro - Kvalitāte, cena, attieksme

Nekad vairs neizmantošu šis firmas pakalpojumus!

Tur strādā tāda Aija- nu riktīga gnīda. Pirmkārt, nemāk normāli pildīt savus pienākumus, pakalpojumu kvalitātes nekādas. Kaut kas programmā pamainās- uzreiz uzliek nenormālu uzcenojumu par savu "mežonīgo darbu". Attieksme tāda- visu laiku saka "atzvanīšot", uz 2 dienām pazūd..

J

Z zakis 27.05.2010

Nepiekrītu, esmu braukusi grupā, ko organizēja un vadīja Aija. Ļoti laba organizatore, plašas zināšanas, kolosāla attieksme pret grupu un arī papildus programmai bez maksas vēlas vakara stundās vadāja pa dažādām interesantām vietām. Kuks

Z zenta 07.06.2010

Esmu braukusi Aijas organizētajā grupā. Varu teikt tikai to, ka viss ir laicīgi saplānots, ietvertas atlaides, Aijas kundze visu sīki pirms brauciena paskaidro, pastāsta. Ļoti vienkāršs, sirsnīgs, savu darbu zinošs darbinieks. Noteikti vēl izmantošu šīs firmas pakalpojumus, jo palikušas tikai pozitīvas un labas atmiņas.

Z zenta 07.06.2010

M Maija 15.06.2010

Nepiekrītu, Aija ir viena no normālākām tūrisma aģentēm kādu vispār esmu satikusi, viņas palīdzību jau prasu 6 gadus, negad nav atteikusi un vienmēr piedavā ko jaunu. Tā kā, ja paši esam gnīdas, tad liekas, ka visi pārējie arī :))) Jauku dienu...

A Andis 18.02.2011

Piekrītu tā ceļojuma aģente, nu vispar šausmas, attieksme kā lapsai ka tik naudu nāsīs ievilkt, piemuld pilnu galvu beigās neko sakarīgu tā arī nepasaka, saņemot naudu ja ir kāda problēma nasazvanīsi neatradīsi, a pati! ejiet apskataties vecs gaļas baļķis kg 130, viņa laikam autobusa sēž divās rindās. Vispar nesaprotu ka kāds vispār var viņai uzticēties.

Z Zinaida 18.02.2011

A 4em eta Aija torguet-pizdoi?

D Dagmāra 16.06.2011

Esmu izmantojusi šīs aģentūras pakalpojumus. Super piedāvājumi, labākie ceļojumi. Aijai novēlu visu to labāko.