www.sudzibas.lv Aivars Zariņš no Madonas Ko Aivars Zariņš ņirgājas internetā par tiem, kuri nav katoļi?

Aivars Zariņš no Madonas - Ko Aivars Zariņš ņirgājas internetā par tiem, kuri nav katoļi?

Ko Aivars Zariņš ņirgājas internetā par tiem, kuri nav katoļi? Bija tā, gribēju šodien pievienoties katoļu domubiedriem, apskatījos adminu sarakstu. Ok, redzēju, ka tur ir Aivars Zariņš. Cerēju, ka mani tajā katoļu grupā apstiprinās, bet mani kā smirdīgu suni izmeta no tās katoļu grupas.
Labi, es neesmu vēl vispār nekādā baznīcā kristīta, bet mani baznīcas interesē. Vēlētos kādreiz arī nokristīties.
Kā šādi katoļi var izturēties pret tiem, kuri nav katoļi? Kāpēc katoļi nepieņem tos, kuriem varbūt viņu ticība interesē?
Kā Aivars Zariņš šādi var ieņirgt par nekristiešiem? Baigais katolis skaitās, ja internetā ņirgājas par nekristiešiem.

J ja? 30.10.2013

izklausās, ka maza meitenīte raksta.
Kas tad šamais gaišreğis, ka zina, esi vai neesi katole. Pieļauju, ka esi vairākās grupās bloķēta un viňi redzot tādu faktu, vnk neņem grupā.

sandvichs 03.03.2014

gayyyy!!!

Latviešu tautas 03.03.2014

Тас нэкас! Мумс сэн яу кризе нау! Галвэнайс лай виси зин латвиешу валоду, вай нэ!? Ун пар окупацию нэваяг айзмирст!!!