www.sudzibas.lv Aivars Zariņš no Madonas Ko Aivars Zariņš ņirgājas internetā par tiem, kuri nav katoļi?

Aivars Zariņš no Madonas - Ko Aivars Zariņš ņirgājas internetā par tiem, kuri nav katoļi?

Ko Aivars Zariņš ņirgājas internetā par tiem, kuri nav katoļi? Bija tā, gribēju šodien pievienoties katoļu domubiedriem, apskatījos adminu sarakstu. Ok, redzēju, ka tur ir Aivars Zariņš. Cerēju, ka mani tajā katoļu grupā apstiprinās, bet mani kā smirdīgu suni izmeta no tās katoļu grupas.
Labi, es neesmu vēl vispār nekādā baznīcā kristīta, bet mani baznīcas interesē. Vēlētos kādreiz arī nokristīties.
Kā šādi katoļi var izturēties pret tiem, kuri nav katoļi? Kāpēc katoļi nepieņem tos, kuriem varbūt viņu ticība interesē?
Kā Aivars Zariņš šādi var ieņirgt par nekristiešiem? Baigais katolis skaitās, ja internetā ņirgājas par nekristiešiem.

hartijs 30.10.2013

Pazīstu tādu, bet neticu. Kur ir pierādījumi?

Ja ja? 30.10.2013

izklausās, ka maza meitenīte raksta.
Kas tad šamais gaišreğis, ka zina, esi vai neesi katole. Pieļauju, ka esi vairākās grupās bloķēta un viňi redzot tādu faktu, vnk neņem grupā.

hartijs 31.10.2013

Epiteti, protams, izsaka daudz. Sevi salīdzināt ar smirdīgu suni...
Bet te ir kāda loģiska kļūme: "gribēju šodien pievienoties" un " izmeta no tās katoļu grupas". Kā viņš varēja izmest, ja pat nebiji tur pieņemta? Grupas ir dažādas, un daļai ir nepieciešams apstiprinājums. Neapstiprināšana nevarētu būt traktējama kā ņirgāšanās.

sandvichs 03.03.2014

gayyyy!!!

Latviešu tautas 03.03.2014

Тас нэкас! Мумс сэн яу кризе нау! Галвэнайс лай виси зин латвиешу валоду, вай нэ!? Ун пар окупацию нэваяг айзмирст!!!