Aivars Pālēns - Krāpnieks

Pārskatot vecās tiesvedības lietas, nospriedu ka jāuzraksta par kādu personu un tai pietuvoto personu loku un uzņēmumu iezīmēm, lai brīdinātu cilvēkus par iespējamiem sadarbības riskiem. Runa iet par inženieri Aivaru Pālēnu, kurš savulaik dibināja SIA Ventus AB, neslēdza ar darbiniekiem darba līgumus un nemaksāja algas, bet vēlāk VIDs šo uzņēmumu aizvēra. Tāds pats liktenis piemeklēja arī citus Aivara Pālēna (valdē arī Pālena Iveta, Pālens Ingemars) uzņēmumus kuri ar VID lēmumu tika slēgti. Informācija publiska https://vestnesis.lv/

N Nikolaas 08.11.2017

Latvijā savādāk neizdzīvosi...iesaku pamest valsti nevis žēloties

J Janka63213 26.08.2018

pilnigi meli.. esmu stradajis/sadarbojies ar Aivaru - vinsh vienmer algas samaksa lidz pedejam centam. drizaak autoram ir kadas personiskas intereses nomelnot. Domaju ka drosi vari piekaapt pie vinja un izstastiit ko nav samaksaajis un 100% Tev samaksaas, bet domaju,ka viss ir samaksaats...

I IMC 28.08.2019

Ja kāds tika aizvainots - atvainojos (zinu, ka neviens). Katrā ziņā NEVIENS darbinieks NAV palicis bez nopelnītās naudas. Līgumi bija ar visiem. Klienti nemaksāja, taču Aivars maksāja visiem no savas kabatas. Tas jau nevienam neinteresē, ka, ja pasūtītājs nemaksā, bet rēķins izrakstīts - VID pieprasa pvn, darbinieki- algas. Aivars no savas kabatas maksāja gan darbiniekiem, gan VIDam. Un pirmais komentētājs lai uzraksta, par ko un cik viņš ir ko pelnījis, un kā TIEŠI un KAD viņš ir ticis uzmests. Vārds un Uzvārds. Ja nebūs patiesība - gan jau atradīšu vecu cirvi un norubīšu, jo di*** nav māksla. Un... Tad arī varēsim turpināt šo diskusiju.

A Andris. 25.06.2023

Spriežot pēc retorikas, diez vai diskusija sanāks.
Ja bijusi tiesvedība, Aivars noteikti zinās, kam un cik tā uzņēmums palicis parādā. Tomēr, ja tad nebija vēlmes, šaubos ka tāda ir uzradīsies.
Es vairāk sliecos, ka kāda ieinteresēta persona vai personu grupa cenšas izgriezt kreklu otrādi un melnu padarīt par baltu.