www.sudzibas.lv Aivars Olins Krapsana, slikts, serviss melo 90% un no ta vien dzivo

Aivars Olins - Krapsana, slikts, serviss melo 90% un no ta vien dzivo

Aivars Olins  ir KRAPNIEKS!!! Iepazios nejaushi, kad pirku dzivokli no vinja sievas pirms 6-7 gadiem(tad jau bija parados un ljoti ambiciozs, bet diemzhel neiepaziu tuvak, lidz zvanam ar velmi iziret sievas dzivokli). No 4 meneshiem samaksaja tikai par pirmo menesi caur sievu, parakstija ligumu, bet tad meloja, ka nodarbojas ar biznesu Krievija un Spanija ar krieviem. No parskaitijumiem atteicas, jo iespejams ir maksatnespejiga persona, bet solija norekinaties par visu pec 2-3 meneshiem atgriezhoties LV. Netika apmaksats neviens komunalais maksajums, elektriba. Pec lietota udens/ gazes un elektribas dzivoja patstavigi, ko var apliecinat kaiminji. Griezos ar sudzibu ZG tiesa bridinajuma kartiba, kuru vinsh ignore. Telefoiski smejas klausule un atzvana ar draudiem viju netraucet pa sikumiem. Vinjam reali nav kur dzivot- nakshnjo Salaspili Miera/ Dievidu ielu rajona, strada par taksistu un lielas ar jaunu darba mashinu, bet reali daudziem aizemas naudu un neatdod. piefiksejiet un neiesaistieties nekados darijumos- ikasso garatets un no vinja nav ko panemt. Ludzu sniedziet tiesa, lai shi krapnieka krapniecisko darbibu apjoms nonak attiecigajas iestades!

Papildināts Aldis Valpeters 01.12.2016

Ludzu sazinaties ar mani pa telefonu 26388702- apvienosimies cinja pret sho bezkaunigo krapnieku! Zinu, kura rajona Salaspili vinju var atrast.

J Jonsons Babys 02.12.2016

Aldi par šādu informāciju, jeb pilnu personas kodu tevi var saukt pie krimināllatbildības. Citu personas datu publicēšana nav atļauta. Negribi sūdus labo ierakstu un atstāj tikai dzimšanas datus, ne otru personas koda pusi.

A Aldis Valpeters 02.12.2016

Jau griezos pie administratora ar sho lugumu- esmu likuma paklausigs cilveks. Deklareta dzives vieta shis cilveks menesha laika nav parbaudijis pasta kastiti- sutishu atkartoti, jo mana prasiba ir 100% pamatota.

A Aldis Valpeters 02.12.2016

Sekoju shadam noradem. Publiski atvainojos, AIvaram Olinjam par sho datu publiceshanu- daru visu iespejamo, lai savu kljudu labotu. Aivaram Olinjam dodu lidzigu iespeju atvainoties par rupjibam, ko regulari dzirdu no vinja telefoniski. Diemzhel dzivojam salizinoshi prettiesiska valsti, kur konflikti netiek risinati pec butibas- krapnieki uzdarbojas, juristi nopelna, bet sabiedriba lidz ar to ciesh godigi cilveki. Varu apgalvot, ka Aivars Olins ir negodigs cilveks.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 04.12.2016

Ja Jums uz rokam ir parakstīts īres līgums, uzrakstiet privāti - [slēpt]@inbox.lv, palīdzēšu atgūt savu naudu.

A Aldis Valpeters 02.12.2016

Kā var rediģēt savu publikāciju?
Ja Jūs vēlaties rediģēt savu publikāciju, Savā pieprasījumā obligāti noradiet tiešo saiti uz savu sūdzību un ari tekstu, kuru vēlaties mainīt.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka pieprasījumu jānosūta no tas pašas e-pasta adreses, no kuras sūdzība tika publicēta.

AV: Tas ir izdarits- nav pagajusi pat diennakts un esmu publiski atvainojies, bet no otras puses Aivars Olins nepilnas diennakts laika ir informets par sudzibu un katrs mes varam priecaties, ka pastav shada publiska vietne. Personiski butu gatavs maksat naudu par sudzibu publiceshanu, ja no majas lapas puses tiktu sniegti automatiski bridinajumi nepublicet personas kodus, telefonus. Pienjemu, ka darbinieka algoshana realai redigeshanai majas lapai nav izdeviga.