Aivars Kaparšmits - krapnieciba

Aivars Kaparšmits, zviedrināts advokats, tel. 26539885. Nekad mūža neiesaku šo advokatu. Pirmkārt, kvalifikācijas līmenis ļoti zems, otrkārt, pēc avansa saņemšanas viņam zūd visāda interese par Jūsu lietu. Vienīga interese, ir papiru rakstīšana ar mērķi iztērēt avansu, un saņemt nākošo. Pie nosacījuma, ka viņš ņem 80ls stūndā, jebkāda sūdzība ko viņš raksta maksā pie 200 latiem pēc viņa aprēķiniem. Tadēļ, avanss tiek iztērēts ļoti ātri. Izskatās, ka tikai un vienīgi avansa iztērēšana ir viņa darba uzdevums, un uz to viņš arī dzīvo. Papildus piedāvā arī kartupeļus, pienu un krējumu no savas saimniecības:)
izvairaties no viņa, bet ja izlēmat strādāt, tad ļoti uzmanīgi ar avansa iemaksu viņam.

T

E Edijs 12.03.2012

Ja, šitais Aivars Kaparšmits ir patiešām tāds kā rakstīts, varētu teikt, ņem naudu ne par ko, bet darbu nedara un pec tam pazūd. Nekad negriežaties pie šitā kunga, viņš ir pilnīgs nepraša.

T Tony 15.03.2012

Pilnīgu piekrītu, es arī par viņu esmu dzirdējis, ka pilnīgi garām ir Aivars Kaparšmits. Un naudu ari ne kapeikas nevar dot šim kadram, sasolīs zilus brīnumus, neizdarīs pilnīgi neko!!! Griežates labāk pie cita jurista. Interesanti ka Aivars Kaparšmits piedāvā savā saimniecība audzētus dārzeņus un piena produkciju, tas gan ir pilnīgs čau!!:) Laikam džekam ari naudiņas nav, tāpec arī grābj ko var, iztērē un nav ko atdot.

A AndrejsSergejevs 07.04.2012

PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA PAR AIVARU KAPARŠMITU.
Aivars Kaparšmits, PSRS gados, Latvijā strādāja milicijā. Nodaļas nosaukums krievu valodā ОБХСС- šī nodaļa cīnījās ar visāda veida pārkāpumiem tirdzniecībā utt. Bet tieši šis biedrs nodarbojās ar to, ka ķēra tos darbīgos cilvēkus, kas Rīgas centrā tirgoja dažādas importa mantas, tai skaitā džinsas.
Tad viņam bija īsa matu frizūra un ūsas, un viņš bija tipisks MENTS. Šis darbs viņam ļoti patika, jo varēja redzēt, ka viņš ļoti cenšas, jo caurām dienām skraidīja pa Vecrīgu, tur, kur atrodas LAIMAS pulkstenis, slapstījās pa vārtrūmēm un mēģināja kādu izsekot un notvert, kas nodarbojās ar spekulāciju, (tagad to sauc par biznesu).
Tādus cilvēkus sauc par hamelioniem, un viņiem nav svarīgi, kādai varai, vai kādam saimniekam kalpot.
Tāds lūk ir šis ТОВАРИЩ.

S Sūna 27.04.2012

Vai tik nav atteicies pildīt klienta nelikumīgās prasības?

S Sūna 31.01.2014

Pilnīgs apsurds, kad klients uzskata, ka zv.advokātam viņa interesēs būtu jādod kukuļi policijas darbiniekiem, lai panāktu viņa interesēs labvēlīgu lēmumu. Pie tam likumam neatbilstošu lēmumu! Tad arī publiski advokātu var nomelnot. Autors ir zināms - bijušais bankas darbinieks, kurš pretlikumīgi vēlās atgūt savus nelikumīgi iegūtos naudas lIdzekļus, mēģinot panākt pretlikumīgu KP ierosināšanu!!!

sandvichs 03.03.2014

Es viņam samaksāju par jumta likšanu, bet šis, pidars ailaidās