Aivars Gulbis RTU - Atzimes

No sakuma bij labs pasniedziejs,jo vajag k-ka pievilcinat studentus macities RTU, bet kad tuvojas pedeji gadi, viņš izdomaja ka Aivars Gulbis ir ļoti nopietns un ir visgudrakais pasniedzejs, un speciali liek zemas atzīmes,viņiem ir 100 metodus to izdarit, lai studenti no nabaga kabata maksaja RTU 50 ls. Domajiet labi ja gribat studet RTU un ar šo debilo veco pasniedzeju.Atvainojiet par kļudam.

Likumsargs 01.02.2012

Kas tu par studentu, ja vienā teikumā tik daudz kļūdas! Tad jau pareizi, ka Tev liek zemas atzīmes! No sākuma iemācies izlikt domu un gramatiski pareizi uzrakstīt, tad sūdzies, ka Tev nabadziņam liek zemas atzīmes!
Es par šo Tevis rakstīto tekstu pat vieninieku nevarētu ielikt, jo pat vieninieks būtu par daudz!

M mja 01.02.2012

izteikt domu

E elita@ 06.02.2012

Sam gulbis vidno napisal, v RTU ne po6la u4itsja, znaju 4to tam za prepadi i vimivanije deneg takze kak i v LU

K karapuzzzi 24.11.2013

uchusj na 4 kurese RTU, gulbis vel ne odin predmet! odin iz ne mnogih prepodovatelej, ktorij mozet donesti do studentov sutj legko i lokonichno, vremja na ego lekcijah letit nezametno, mega prepod! ne znaju ne odnogo cheloveka, na svoem kursem kotorij bi ne uvazal etogo cheloveka!