www.sudzibas.lv Aivars Gruns Krāpnieks un melis - nepasūtat pie viņa veikt zibensaizsardzību NEKAD!

Aivars Gruns - Krāpnieks un melis - nepasūtat pie viņa veikt zibensaizsardzību NEKAD!

Nekad! - neuzticieties un neņemiet Aivars Gruns, lai jums veic elektrības montāžu vai zibens aizsardzību.

Zibensaizsardzību mums aivars uzņēmās veikt divu nedēļu nogalēs 2018. Gada jūlijā, bet reāli, kad piedraudējām jau ar policiju - to veica cita firma (aivara bijušā darba kolēģa) viņa vietā, ar citu risinājumu 2019. Gada aprīlī (un visi darbi tika veikti par 2 reizes zemāku kopejo cenu, ar piebildi, ka cilvēks, kas jums te srādājis-vispār neko nejēdz no zibensaizsardzības)

aivars izstrādājot tāmi - to uzpūta 3 reizes lielāku, nekā deva ciparus sākotnēji. Par cik viņam nav ne ik, ne sia, tad viņš piedāvāja, ka sava darba apaksu - vinš sarunās, ka viņam izmaksā veikals, kurā viņš sagādās visus nepieciešamos materiālus zibensaizsardzības veikšanai. (izskatās pēc pvn krāpšanas shēmas)

ar mēneša kavēšanos, aivars vieca vienas zibenskontūras darbus. Vel pēc mēneša veica otras kontūras darbus (kurus reali nemaz nevajadzēja veikt, jo pietiktu arī ar vienu kontūru) . Un tad sākās murgs - no nedeļas uz nedēļu atrunas - tad mašīna saplīsusi, tad kolēģis avārijā cietis, tad viņam tādas un tādas problēmas... Bet visu laiku usverot, ka vins esot godīgs cilvēks - tiek datums atlikts un atlikts... Tad vēl pēc 3 mēnešiem - aivars uzlika vienu zibens novades stieples daļu uz jumta kores - stipele bija uzlikt šķībi, pa taisno no ruļļa, ne nostiepta nekā... Un viss... Atkal atrunas no nedeļas uz mēnesi... Kas turpinajā līdz 2019. Gada aprīlim... Kad pateicam viss, ja netiks pabeigti darbi, vērsīsimies policijā. Te pēkņī uzrodas firma, kas dienas laikā atbrauc uzliek aktīvo zibensnovedēju - noņem šķībo stiepli, visu pārtaisa kvalitatīvi - un darbs pabeigts) .

It kā jau būtu beidzot viss murgs galā... Pēc 15 minūtēm beidzot aivars pats zvana, un saka ka viss nokārtots, ka vins esot visu nokārtojis:) ! - bet kopskats ir tāds, ka:

aivars neko nejēdz un nav taisījis zibensaizsardzību
novilka visu procesu 9 mēnešus!
Viņa tāme ar vēsturiskajiem pīķa veida uztvērejiem uz jumta+2 kontūras izmaksāja 3200eu, bet firma, kas atbrauca un visu vienas dienas laika sataisīja par to prasa 1500 eu.
Aivars savā veikala, kur sagādajis materiālus ir iznemis visa kopeja budzēta 3200 lielāko daļu skaidrā naudā sev kabatā, un priekš mūsu jumta ir paņemts tikai stieņi kontūrai un stieple ar vienu pīķi un vispār nav skaidrs, kādus materiālus ir ņēmis, un kur tos licis...

Kad piedāvājām, šo krapniecisko darbību atrisināt, atgriežot daļu naudas - atkal sākās no nedēļas uz nedēļu viņa komentāri, ka izdomās kā atrisināt, utt... Un tā turpinajās mēnesi, līdz pielikām punktu.

Griezīsimies policijā ar iesniegumu!

Nekad ar aivaru gruns nesadarbojaties - melis, krāpieks un kopēji glumšs cilvēks!

C