www.sudzibas.lv Aisha pazinjojot Eiroviizijas rezultaatus!!! Aisha pazinjojot Eiroviizijas rezultaatus!!!

Aisha pazinjojot Eiroviizijas rezultaatus!!! - Aisha pazinjojot Eiroviizijas rezultaatus!!!

Skatiijos sovakar Eiroviizijas rezultaatus un mani sausmiigi aizkaitinaaja veids, kaadaa Aisha pazinjoja rezultaatus. Nepietiek ar to, ka vinja ir nodzeerusies un uzkraasojusies kaa palaistuve peedeejaa, vinjai veel bija jaapazinjo rezultaati absoluuti debiilaa manieree - bolot acis, skjobot luupas un beigaas izbljaujot paaris teikumus kaucosaa tonii, taa laikam bija domaata dziedaasana! Vai tiesaam tie cilveeki, kuri ir atbildiigi par Eiroviiziju Latvijaa nav speejiigi atrast piemeerotaakus un profesionaalaakus cilveekus sim 30 sekunzu darbinjam?!?! Reti kad man ir kauns par savu valsti, bet sitaa dumjaa piedzeerusies govs Aisha tiesaam asini uzsita! Kad Lauris Reiniks iepriekseejos gados pazinjoja rezultaatus, vins to dariija profesionaali, lai arii varbuut biski par daudz muldeeja, bet kopiespaids bija ittin pienjemams. Tas menedzmenta darbinieks, kurs Aishai uzticeeja so darbinju, ir atlaizams uz vietas un lai liidzi pakjer to mazo palaistuvi, kura manaas aciis ir zaudeejusi jebkaadu cienju...

Z Zara 15.05.2011

Da ona voobsče blondinka bezgolosaja, pozor Latviji kak vsegda!

B baaaac 15.05.2011

Nafig vispār Latvijai jāpiedalās eirovīzijā? Jau kuro gadu netiek finālā. Nu ja nav ko sūtīt, tad nav ko! Aizsūta kautkādus kādam blatņikus bez balss.

н Нил Ушаков 15.05.2011

Man arī vakar nepatika Aisha, nu bet latviete paliek latviete!

J Jurīts 15.05.2011

Par Aišu neko neteikšu, jo tā mamzele man nekad nav patikusi.
Bet par to, ka Latvija netiek jau kuro gadu finālā, nevainojiet citus! Kurš tad balso par to dziesmu, kurai jādodas uz Eirovīziju? Cienītie, mēs paši un tagad brēcam, ka mūsējie netiek tālāk par pusfinālu!
Kāda tauta, tādi mūziķi, ko tad jūs gribat lai dauni iebalso un iebalsotais uzvar? Kā tad viņš var uzvarēt, ja ir tāds pats dauns kā tie, kas par viņu balsoja!

J Jānītis 15.05.2011

Kas ir Aisha?

н Нил Ушаков 15.05.2011

Outlander - Aisha.

. .... 16.05.2011

... nu nav LV labu dziedātāju!... no jaunajiem. Tad jau labāk lai nākošgad Eolika brauc :D Šiem vismaz balsis ir.

P Pohujs 16.05.2011

Drīz sabrauks turki, nākošajā Eirovīzijā Latviju pieteiks kāds Mustafa Mahmeds.

. .... 16.05.2011

Eirovīzija- sacenšās dziedāšanā Eiropas valstis. Vai ne??!?!?!? Tad no kura laika Azerbaidžāna ir Eiropā?

P Pohujs 16.05.2011

Turki pārstāvēs Latviju, jo ES novirzīs visu imigrantu plūsmu uz šejieni, dodot naudu to izmitināšanai. Jaunkundzes, saudzējiet savas vāverītes, precinieki brauc!

. .... 16.05.2011

Varbūt jaunskungi, taupiet savus krāniņus, precinieces brauc :D

P Pohujs 16.05.2011

Līdz šim nav dzirdēts, ka latviešus izmantotu šiem nolūkiem, toties mūsu draiskules ir pilnīgi trakas no tumšādaino pusmetrīgajiem locekļiem.

O Oto 16.05.2011

Tak katru gadu pie rezultātu nosaukšanas LV apliecina savu provinciālismu un kā tik uzlekt augstāk par savu dirsu. Paši taču esam rīkojuši Eirovīziju un vajadzētu zināt, ka vadītājiem katra minūte ir ieplānota, bet nē saucot rezultātus velk laiku un ākstās. Lai gan tāda tauta nu esam, ka grib parādīt no sevis sazinko. Šoreiz bija pilnīgā pakaļā, pat sliktāk nekā Roberto.

Tikai divas reizes visā mūsu Eirovīzijas vēsturē rezultāti ir nosaukti korekti - Naumova un Niedra, pārējais ir totāls balagāns.

Rezultātu paziņotāji(2000-2011):
2011. - Aisha, piekrītu autoram, pilnīga izgāšanās, gribu "šausmīgi dziedāt" (3:19:45 http://www.eurovision.tv/esctv/past?program=24953)
2010. - Čoža vai Kaža kā tur nu sauca. Kārtējais šļupstētājs un pašpuika, garām (2:56:50 http://www.eurovision.tv/esctv/past?program=18373)
2009. - Roberto, narkomāna seja, kauns, kas tiešām kādu labāku par caurkritušu studentu nevarēja atrast? (http://www.youtube.com/watch?v=k8J4Yrkr47o)
2008. - ?, (9:28 http://rutube.ru/tracks/718361.html?v=6a6c184ea708092ba38d6f81ad7c5cf5)
2007. - Šipkēvičš juniors, kārtējais tirliņš, vēl ciešami (http://rutube.ru/tracks/58228.html)
2006. - šļupstētājs Freimanis, diemžēl, gandrīz ciešami (4:30 http://www.youtube.com/watch?v=4wY0ZWv-JEA)
2005. - Naumova, vienkārši un eleganti (5:20 http://www.youtube.com/watch?v=f4GgtQTVJHg)
2004. - Reiniks, tirliņš un pašpuika. (6:40 http://www.youtube.com/watch?v=tVk19FGZvkg)
2003. - ?, kaut kāds vājprāts (4:10 http://www.youtube.com/watch?v=LOKiw9-zSsA)
2002. - Niedra, eleganti (2:20 http://www.youtube.com/watch?v=oo7SwQYQNrQ)
2001. - Kaupers, kaitinošs tirliņš, lieka plātīšanās (6:55 http://www.youtube.com/watch?v=C9G2UhfoJhU)
2000. - Reiniks, es zem galda :D, āksts (1:45 http://www.youtube.com/watch?v=mP_qkVRogIM)

Atgādiniet, kas ir zem "?".

Koroč no 11 reizēm tikai 2 reizes ir OK, ļoti slikti.

K Katja 16.05.2011

Gde mozno na eto posmotretj? Ne mogu najti!

V vārds 16.05.2011

Katja:

Sākot ar - 3:19:45

Bet labāk to neredzēt

O Oto 16.05.2011

Uij... atvainojos 2008. gadā Kristīne arī ļoti korekti. Tātad 3/11

V vineta 18.05.2011

Aiša ir jautrs meitēns...un visu izdarija..tā lai būtu interesanti...ir vnk. tā NEKAD TU NEPATIKSI VISIEM...un tie ir tie kuri te šķendējās..;) kas attiecās par mūsu PUIŠIEM...viņi nodziedāja ĻOTI labi!!! tie kuri saka, ka zēniem nav BALSs...nu piedodiet...bet tiem ir slikta dzirde.Domāju ka tur vaina ir balsošanā...kā saka DRAUGU un KAIMIŅU būšana..:( daudzas dziesmas kas iekļuva finālā nebūt nav pārākas par mūsu!!! Vienīgais un lielais mīnuss...ka mums nekad nav ŠOVA!!! Ekonomējam laikam..:(Daudz no svara ir kā dziesma tiek pasniegta...neko neieguldot ŠOVAM...rezultāta arī nebūs!!!..:((((

E e 18.05.2011

Ko es varu teikt par puišiem kas dziedāja. Manuprāt, viņu sniegums bija parasts. nekas izcils ne vokāla ne dziesmas ne izpildījuma sakarā nav atzīmējams. Prasta uzstāšanās. No finālistiem laikam tikpat nekāda bija krievija, un vēl viena valsts ko gan uzreiz nepateikšu. Pārējie bija ļoti labā līmenī. Laikam šī ir viena noretajām eirovīzijām ko nosktījos no sākuma līdz galam un biju apmierināts ar redzēto!
Paša pasākuma organizācija izskatījās arī vnk apbrīnojami!

Kas attiecas uz latvijas sniegumu. Es principiāli neskatos iekšējos konkursus jeb atlasi pēc Busuļa. Tas bija eirovīzijas pasākums, kur man bija nenormāla kauna sajūta par Latvijas sniegumu! Šitādu pretīgu uzstāšanos nekad nebūtu sagaidījis!
Tāpēc, es pieņemu to ko sabalso citi un vērtēju viņu sniegumu kontekstā ar pretiniekiem. Un ieteiktu tā darīt arī citiem.
Jā, un ņemt vērā arī ne tikai teritoriālo kaimiņu būšanu konkursa vērtējumos, bet arī gaumi, kas manuprāt ir teritoriāli līdziga atsevišķos reģionos! Mums patīk vairāk vieni stili, citiem atkal citi. Kāds tempereaments tāda, acīmredzot, mūzikas gaume. Jā, un arī aspekts - kāda gadagājuma cilvēki vairāk balso!

A aicis 19.05.2011

Ko tad lai saka poļi, kas vēl divreiz ilgāk netiek ārā no pusfināliem?Domājiet, ka viņiem nav labu dziedātāju?
Nav jāvērtē dziesmas pēc šā konkursa iznākuma.
Un Busuļa gabals bija pārāk labs priekš šā lētā pasākuma.To parāda laiks, nevis kaut kādi apdzērušies balsotāji.

O Oto 19.05.2011

>.Domāju ka tur vaina ir balsošanā...kā saka DRAUGU un KAIMIŅU būšana..:(

Tak beidziet malt vienu un to pašu. Draugu un kaimiņa būšanas nosaka kaut ko tikai tad, kad nav neviena laba priekšnesuma un cilvēki nevar izšķirties. Tiklīdz ir atbilstoša dziesma un priekšnesums tā visi sabalso kā viens un nekādas kaimiņu būšanas vairs nav. Salīdziniet šo jampampiņu uzstāšanos ar kaut vai Naumovas, kas atnesa uzvaru, aklam jābūt lai nesaprastu kur ir atšķirība. Būtu labāk dziedājuši latviski tāpat neko saprast nevarēja, tad vismaz kāds prieciņš. Pat dziedāšanas valodai nav nozīme, ja ir meldiņš, kas paķer, piemēram, viengad uzvarēja dziesma Molitva.

>Aiša ir jautrs meitēns...un visu izdarija..tā lai būtu interesanti

Jā ļoti interesanti cirks aizbraucis - klauns palicis. Gandrīz nāca smiekli, ja vien nebūtu kauns. Aiša tāpat kā Lauris Reiniks nav vēl sapratuši cik šie veci un, cik tas ir nožēlojami.