www.sudzibas.lv Airisa un Co Slikts serviss

Airisa un Co - Slikts serviss

Braucu vasarā ar draugu ekskursijā uz Čehiju, protams, nebiju nekāda nojausma kura firma ir tā labākā.Turklāt grupā braucām pirmo reizi, līdz tam paši ceļojām. Ceļojumā pavadījām 6 dienas. Un visas problēmas sākās ar to ka, mums firma nemaz nepaziņoja ka izbraukšana no Origo ir nevis plkst.6:00, bet gan 7:00, Nu tad pirms plkst. sešiem no rīta sākām uztraukties, jo nebija pilnīgi nev iena cilvēka, kas izskatītos, ka dotos ceļojumā. Dabūjām kaut kādus tālruņa numurus, un pie klausules runā pati Airisa un Co priekšniece, tā vismaz man teica. Šī vēl atbild ka saprotot mūsu uztraukumu, bet viņai nākot miegs un lai liek mierā viņu. Super ne? Izrādās beigās tiešām tā izbraukšana ir bijusi stundu vēlāk, bet kādēļ tad firma ņem cilvēka kontakttālruni? Vai tad pr izmaiņām nebūtu firmas pienākums mums paziņot? Pa ceļam braucot runājām ar vairākiem cilvēkiem, kas teica, ka viņiem par visām izmaiņām ir ziņots. Pat par to ka autobuss nebūs nekāds krutais guļamautobuss! Būtu zinājuši, ka tiešām tas autobusss būs tāds štrunts, vien būtu atteikušies no ceļojuma kā nekā atpakaļceļā pēdējā nakts bija viņā jāguļ, un ne tu vari atlaist krēslus (ļoti minimāli), ne normāli pagulēt. Tā nakts bija vienkārši šausmas.Kā tu vari aizmigt ja tev jāguļ taisnam kā stabam?Plus vēl tas ka autobuss noplīsa uz stundu, kas ietekmēja mūsu tā jau mazo brīvo laiku Karlovi Vari pilsētiņā. Gulējām četras naktis viesnīcās, pirmos nakti Polijā-divzvaigžņu, bet salīdzinoši diezgan jauka un amulīga, bet pārējās trīs naktis gulējām kaut kādā Čehijas mikrorajonā, kur pat līdz Prāgas centram bija jābrauc ar pārsēšanos.Kur nu vēl runāt par viesnīcas līmeni! Viesnīca skaitījās trīszvaigžnu, bet viņai varēja dot labi ja vienu zvaigzni, par to ka viņai varētu būt sapnis par trīszvaigžnu viesnīcu reiz kļūt.Nu riktīga kopmītņu tipa viesnīca.Cilvēki ieejot viesnicas numuriņos, bija vienkārši šokēti. Ejot prom no viesnīcas cilvēki pat jautāja vai tiešām atslēgas jāatstāj uzņemšanā, jo bija bail ka kautkas nenotiek.Vakaros kad atgriezāmies no ekskursijām, vienīcas (ja tā viņu vispār var saukt) gaiteņi tā smirdēja pēc cigaretēm, likās ka paši darbinieki tur non-stop smēķēja. Numuriņa durvis izskatījās pirms tam nez cik reizes lauztas vaļā, tualete vienkārši drausmīga-smirdēja pēc kaut kā veca. Dvieļi izskatījās nogriezti no kaut kāda cietāka palaga.Brokastis katru rītu vienādas, un jāzīlē no rīta-vai būs kaut kas palicis uz galda vai nē, jo viņi tik vien maz tur bija salikuši, ka likās iegājuši veikalā un pa piecīti sapirkuši visām četrām brokastīm pārtiku. Kafija piemēram šķīstošā, tajā pašā laikā paši darbinieki dzer aiz letes normālu pupiņu kafiju. Varbūt kādam lasot šo visu liekas ka viss bija negatīvs, bet bija tik daudz apstākļi nepatīkamu, ka tas visu sabojāj, jo pati mācos tūrismu un gaidīju kaut nu nedaudz vairāk.Grūti pat visu uzrakstīt. Tāpat ekskursijās kuras vadīja krievu valodā, mūsu latviešu grupas vadītājs, solījās nākt līdz un patulkot tiem, kas nesaprot krievu val., bet viņš noziedēja laikam kādā Prāgas krodziņā. Njā un grupas vadītājs- 21 gadus vecs, kuram laikam ceļojuma mērķis ir no grupas palakstoties ar kādu krievu meiteni, lai ceļojums būtu interesantāks. Tāpat arī autobusā-runāja krievu valodā grupas vadītājs ļoti daudz, lai gan pirms tam teica, ka nemaz tik labi nemākot krievu val.Protams autobusa tualeti bija labāk neizmantot, ko mums pateica. Teica ka varot tikai atpakaļceļā un pa "vieglo" vienīgi. Un par to pašu ēšanu vispār-vienreiz dienā tikai dabūjām normālu siltu ēdienu, +uzpildesstaciju ēdamais. Super!!! Padomājiet pirms ceļojiet, jo mēs ar šo kompāniju nemūžam nebrauksim. Gribētos jautāt, cik tad tā kompānija pelna3 Ls vērta uz nakti. Paldies Airisai par sabojāto atpūtu, jo viss tas skaistais, ko ieguvām no ceļojuma bija pēdējā brīvā diena, kur paši nu skatījāmies, cik varējām paspēt. Būtu vismaz nedaudz vairāk piedomājuši pie visas plānošanas! Visur skrieni kā negudrs, nedomāju ka visām tūrfirmām ir tāda plānošanas taktika. Saprotu ka vēlas pelnīt, bet tas jau ir par daudz!

K

C Ceļotājs 03.07.2010

Mūsu cilvēku problēma ir tā, ka vēlās saņemt maksimālu labumu par minimālu cenu! Nu nebūs tā! Viss maksā cik maksā!
Zināšanai! No 2009.gada vasaras guļamautobusiem ir aizliegts pārvadāt cilvēkus Eiropas savienība un ja kāda tūrfirma jums grib iestāstīt, ka būs guļambuss, tad viņi pamatīgi melo!

B Biruta 10.08.2010

Tūlīt dabūšu pati trieku..Izlasīju atsauksmes un nespēju nerakstīt...Mums brauciens izvēlēts ''Klasiskā Italija'' no 12.08.2010. Samaksajam un ''sākās''---vispirms izbraucam 12.08. no Autoostas, aizvakar pazvanija, ka izbrauca 11.08. plkst.16.00. Šodien atkal zvans--pie tam--slēpts numurs no gides Larisas((Kādēļ jāslēpjas???)-- izbraucam atkal 12.08. plkst.12.00. Nu jau palieku nemierīga...maršruts tiek mainīts katru reizi...Vispirms Prāga domāta pēdējā diena, , tad otra diena...Nu Prāgas vispār nav... Un viena diena mazāk ceļojumā jāpavada...Kas sagaidīs rīt?? Un vai vispār aizbrauksim??Šodien zvanu ''Airisa un CO'' kantorim---Viktorijai, kam maksaju naudu---Viņa visu laiku aizņemta pie telefona...Nesazvanu...Nu tā, drusku padalījos, vēl neaizbraukusi---garantijas nekādas, ka tikšu---- Vai tiešām sākt ticēt visam te aprakstītajam sūdzībām???????Būs mums Itālija---Daugavpils, POlija un tad čerez Igauniju??????!!!

A Anna 26.09.2011

Vakar ar kolēģi atgriezāmies no ekskursijas "Polijas dārgumi", Esam apmierinātas, paldies gidei Agnesei!!!Jebkādas negatīvas nianses būs jebkurā ceļojumā, ar to jārēķinās, pretējā gadījumā jāsēž mājās.