www.sudzibas.lv A.I.R.Com slikts serviss, mānīšana

Aircomnet.lv - slikts serviss, mānīšana

Jau 3 nedēļu gaidu preci, kuru solīja piegādāt līdz nedēļas beigām (3 dienu laikā).
Katru nedēļu jauni attaisnojumi.

Kā apmāna klientus:

1) prece ir uz vietas (to norāda mājaslapā)
2) Veicot pasūtījumu, pārvaicāju, vai prece ir uz vietas un vai varēs šonedēļ saņemt - atbilde: jā, prece ir piegādātāju noliktavā (Polijā), preci nogādās 2-4 dienu laikā

3) Paiet nedēļa preces nav - atbilde: preci kavē piegādātāja noliktava
4) paiet vēl nedēļa - prece ir nodota Polija DPD
5) vēl pēc nedēļas - Polijas DPD joprojām ved preci uz LV (absurds)
6) Prece ir Latvijā, un nodota DPD - preces joprojām nav :)

Klāja klientu mānīšana!

Internetā iepērkos jau gadus 10! katru mēnesi veicu pasūtījumus. Aircomnet pasūtīju preces 3 reizes 2 gadu laikā. Visi pasūtījumi caur pakaļu. Vai nu nepieņem preci atpakaļ, vai kavē piegādi!
ļoti neprofesionāla komanda.

B BASIC 26.03.2016

Baltic Digital Trade, SIA - Oleg Fjodoroff
7. martā 2016 gadā Jus veicāt tikai preces pasūtījumu - bet Jusu pasūtītā prece (EPSON printeris) Jums tika piegādāts 22. martā 2016 gadā !!!

B BASIC 26.03.2016

Baltic Digital Trade, SIA - Oleg Fjodoroff

Ar cieņu: A.I.R.COM SIA

E Es123456 28.06.2016

Mana pasūtītā prece nav jau vairāk kā mēnesi. Ko tad sola dažas dienas?

E Es123456 08.08.2016

I ne vasara nepagāja, kad beidzot tiku pie savas pasūtītās preces :D BET TIKU!