www.sudzibas.lv AirBaltic Tehniskās kļūdas un apkalpošana

AirBaltic - Tehniskās kļūdas un apkalpošana

2023. Gada maijā Airbaltic notika datu noplūde (tehniska kļūda nr1) , kuras rezultātā manās rezervācijā tika pārceltas uz citiem datumiem un laikiem.
Pēc kļūdas atrašanas man tika atsūtīti divi e-pasti ar jaunajām rezervācijām, solīts, ka tās tiks nomainītas arī manā Airbaltic profilā. Jūlija sākumā vēlējos rezervēt vietas un pamanīju, ka solījums nav izpildīts, rezervācijas numurs nav ticis mainīts, paskaidroja, ka atkal ir tehniska klūda (jau otrā) un, ka vajadzēs reģistrēt lidojumu kopējot numurus no iesūtītajiem e-pastiem, neienākot savā profilā un tikai caur stacionāro datoru, kas sagādā man vēl papildus neērtības.
Trīs dienas pirms lidojuma, tā kā ir rezervētas sēdvietas, vēlejos reģistrēties lidojumiem abām rezervācijām, priekš mr5hrs notika veiksmīgi, saņēmu boarding pass uz e-pastu, rezervācijai nbbzm7 neizdevās veikt reģistrāciju, boarding pass nesaņēmu uz e-pastu. Pēc neilga laika e-pastā saņēmu ziņojumu, ka mana rezervācija ir atcelta un man ir jādodas uz lidostas reģistrāciju, lai saņemtu savu boarding pass. Kas atkal man ir pazaudēts laiks un sagādātas neērtības stāvot rindās lidostā, jautājot kāpēc un kas notika ar manu rezervāciju saņēmu atbildi, ka atkal ir tehniska kļūda (jau trešo reizi) . Zvanot un jau paaugstinot balss toni, jo ar šo problēmu nodarbojos jau 2 mēnesi, zvanot un rakstot airbaltic, jautāju, lai man atsūta abu rezervāciju boardig pass un apliecinājumu par to, ka patiešām tikšu uz šo valsti un atpakaļ norādītajos datumos un laikā. Manas rezervācijas atkal atcēla un atkal izveidoja jaunus boardig pass. Apliecinājumu nesaņēmu, tā vietā, telefonsarunā 27.07.2023 plkst. 14: 29 uz jautājumu no personāla ''vai ir kādi jautājumi? '' vienkārši tika novēlēta laba diena, mans jautājums netika uzklausīts un nomesta klausule.

Kopumā esmu pavadīJusi ap diviem mēnešiem telefonsarunās un sarakstēs ar airbaltic, kas man ir sagādājis lielas neērtības, saņēmusi pavirši apkalpošanu un necieņas izrādīšanu. Zaudējusi uzticību airbaltic.

24.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (1)

B Bez_vārds 24.07.2023

Ir tak citas firmas ar ko lidot. Vai tiešām tāds izmisums...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes