www.sudzibas.lv AirBaltic Reisa kavēšanās un atcelti reisi

AirBaltic - Reisa kavēšanās un atcelti reisi

Bijām nopirkuši biļētes no Rīgas uz Dublinu caur Viļņu, jo tas bija dienas reiss, lai nevajadzētu 6 no rīta lidot, jo mums ir nelielas grūtības ( bērns ar īpašām vajadzībām ). Iepriekšējā dienā saņēmu sms , ka reiss no Viļņas uz Dublinu ir atcelts. Braucu uzreiz uz lidostu, lai atrastu piemērotu lidojumu. Rezultātā lidojām 2 dienas vēlāk ar kaut kādu čehu aviokompānijas lidmašīnu,kas bija briesmīgā stāvoklī. Veca, ar salauztiem galdiņiem, priekšējā sēdekļa mugura 50 cm no sejas...
Briesmīgi! Cik ilgi tas turpināsies?

13.06.2022

L looneylv 14.06.2022

Kāds sakars Baltikam ar čehu avio kompaniju? Jūsu gadījumā Baltiks nogādā līdz Viļņai tālāk jūs kā pasažieris esat citas avio kompānijas pārziņā un aprūpē.

Saki paldies baltikam, ka viņi paziņo, ka reiss ir atcelts vai ilgi kavējas, nevis nepaziņo(kā to dara daudzi) un tad aizlido uz pārsēšanās vietu un vari sēdēt/gulēt lidostā un zaudēt nervus.

I Inguna Juhnevica 14.06.2022

Nē, rezultātā mēs lidojām no Rīgas uz Dublinu ar AirBaltic reisu, bet lidmašīna bija čehu aviokompānijas. Un nedēļu atpakaļ lidoja mani draugi, ne turp ,ne atpakaļ nebija Airbaltic lidmašīnas, bet kaut kāds Horizont, kur domāja, ka būs ar kājām jāieskrienās un jātur, lai lidojuma laikā lidmašīna neizjūk 😄

A AiK 15.06.2022

Kāds sakars Baltikam ar čehu avio kompaniju? :D :D

A AiK 15.06.2022

Varēja tak artast ari tajās divās dienās aizlidot no rīgas līdz dublinai vai kur tur lidojāt ar vai bez pārsežanos ! Bet gribajāt pa lēto ,tapēc arī lidojāt ar čehu grabažu un jaucat air baltic kur nu viņi nekādā sakara nav vainīgi

I Inguna Juhnevica 15.06.2022

Tak izlasiet tekstu! KOMENTĒTĀJI ! Lidojām ar AirBaltic reisu, bet viņi nolidoja ar savu lidmašīnu.

A AR. 19.06.2022

Šorīt izgāju drošības pārbaudi, un 1 stundu pirms lidojuma air baltic man atsūta sms, ka reiss ir atcelts!
Viņi pārdod biļetes un tad "mētā""pasažierus pa citu aviokompāniju lidmašīnām! Vispār nerēķinās ar pasažieru laiku un plāniem! Nejau tāpat vien cilvēki pērk biļetes uz konkrētu reisu, cilvēki pāno savu laiku!
Pilnīga bezatbildība!