www.sudzibas.lv AirBaltic Офигеть можно

AirBaltic - Офигеть можно

Летала на прямую несколько раз все было ок, полетела транзитом, вот тут ждал сюрприз. Купила билет Рига-Прага с транзитом в копенгагене уже при регистрации на рейс, второй билет предоставлен не был якобы по техническим проблемам, регистрация будет произведена в аэропорту, ну ок. В аэропорту риги девушку спрашиваю насчёт регистрации и билета, ответ - всё будет в копенгагеге. Прилетаю в копенгаген, рейс копенгаген-прага вылетает через 50 минут, пошла за багажом, думала нужно заново все регистрировать, багажа на ленте нет, спрашиваю у девушки где багаж, ответ-уже в самолете, идити регистрируйтесь, пока я бегала и искала что и где, самолет благополучно улетел с моим багажом в 20 кг, а меня даже не искали, так как похоже сотрудники даже не знали, что я должна была быть в списке пассажиров. Спасибо компании за испорченный день и нервы, весь день просидела в аэропорту копенгагена, пришлось покупать новый билет копенгаген-прага, хвала небесам чехи отдали мой багаж и принесли извинения, хотя их вины здесь не было. Больше никогда транзитом с этой компанией не полечу.

26.09.2019

Si

La Lailailai 26.09.2019

Ja pārsēšanās ir 50min,pat ēzelim ir skaidrs, ka jāiet uz lidmašīnu un ja par bagāžu nebūs padomājusi (kas. Jenās kompānijas pārsēšanās reisos praktiski ir nereāli) , tad atsūtīs Tev to nākamajā dienā.

Si Sinča 27.09.2019

Pat ēzelim ir skaidrs varbūt ir tev, es lidoju pirmo reizi ar transferi, otrkārt airbaltic nebija mani reģistrējusi otrajam līdojumam, kā arī nedeva otro biļeti, līdz ar to otra aviokompānija pat nebija zinājusi, ka man ir jālido. Pat ēzelim ir skaidrs, ka man vienkārši neļautu lidot, ja mani pat neviens nemeklēja.

Jake Robert 26.09.2019

Neko nesaprotu, kas tie par hiroglifiem, šis nav nekāds zhaloby.ru saits. Ja raksti, tad valsts valodā lūdzu.

Ma Martins 26.09.2019

Tu ari no sevim baigo arzemnieku telo! Tipa krieviski nesaproti!

Si Sinča 27.09.2019

Vajadzētu jau pierast, ka te dzīvo ne tikai latvieši, bet arī citas tautības pārstāvji. Ar savu valsts valodu vari braukt uz Lielbritāniju tualetes mazgāt.

An Andrejpsr 13.01.2020

Sinčai pat ar visām savām valodām par dārgu swedbank kartes mēneša maksa 1,41€ .
Saprotu , grūti jau ir ar tām apkopēju algām.

Ma Martins 26.09.2019

Pisec ti stremnaja! Na koi fig letetj v Pragu cherez Kopengagen? Esli idet napjamuju avtobuss iz Rigi v Pragu! Bez vsjakix peresadok!

Si Sinča 27.09.2019

Pisec ti strjemnij, eslji ne znajesh cto u nekotorih ljudej slabij vestibuljarnij appparat i oni ne perenosjat poezdki v avtobusah i mashinah, ja iz etoj kategoriji. Ja rada cto u tebja vsjo ok i ti mozhesj ezditj v ljubom transporte.