www.sudzibas.lv AirBaltic Nekorekta informacija

AirBaltic - Nekorekta informacija

Mers man pilns!Iegadajos aviobiletes Riga-Billund, taka parcelos uz Daniju pa nopietno, tad ari mans kakis tiek nemts lidzi!Bet ko jus domajat, vai tas ir tik vienkarsi?Pieteikt vienam knapi 5. kg smagam kakim nieka bileti?Ko jus, Latvija, un ipasi Air Baltic, tak visadi brinumi notiekas;(
Konkreti ieeju Air Baltic majas lapa, melns uz balti zala uzraktits-ja velaties parvest majdzivnieku(suni, kaki vai jenotu), jums nepieciesams maksat tik un tik, ja parvedat salona jamaksa tik un tik, ka ari dzivnieka burim jabut attieciga izmera, ka ari ja velaties parvest dzivnieku ka bagazu jamaksa atkal tik un tik un jadara tas un ta!!Okay, nopetu savu runci, fiksu aci uzmetot saprotu, ka tik maza kratina, kads tiek pieprasits salona, vins neielidis, un izlemju par labu bagazas nodalai.Zvanu, bet tur mani visai nelaipni nosuta uz kaut kadu Air Cargo, ja reiz savu kaki gribu parvest ka bagazu.Nu neko, laipns jaunietis atbild uz manu zvanu, prasa cik kakis sver, kads bus buris, cik liels utt.Beigas man nosauc cenu 158 ls!!!;( What a fuck? Jautaju jaunaja cilvekam vai vins galvu galigi saspiedis, kadel Air Baltic majas lapa ievietots, ka kaka parvesana, ka bagaza, man izmaksas tikai 36 ls, ja maksasu 24h pirms izlidosanas?!Vins man atbild, ka neko nezinot, lai prasot Balticam.Zvanu atkal uz Air Baltic, tur mani ATKAL suta uz to pasu numuru.Jautaju, vai tiesam bagaza un kargo ir viens un tas pats, bet si tikai turpina malt vienu un to pasu-ja, ja, zvanat un tur jums visu pateiks!Man mers pilns, zvanu meitai Danija lai ka aviacija stradajosa persona, pati budama pilote un labi parzinadama kas isti ir KARGO, un kas ir BAGAZA, zvana un skaidrojas.
Un, protams, ka beigas izradas-Neviens neko atkal nezin!!!
Tad man rodas jautajums-ka uz klientu zvaniem un konsultesanu var tik pienemts darba cilveks, kurs vispar nesaprot par ko iet runa, neatskir kas ir divi dazadi parvadajuma veidi un, ka beigas izradas, ari divas dazadas kompanijas?;(((
Pie sevis vel nodomaju, ka tiesam varbut letak man butu sanacis bez maz vai tos 158 ls samaksat, neka n-tas stundas zvanities un skaidroties!Nu ka var but tik nezinosi cilveki!
Tagad ar sausmam gaidu maija baigas, kad bus lidojums, diez kadi brinumi mani vel tad sagaida;(

K klimpa 02.06.2008

Pilnīgi piekrītu.
Mums bija ķibeles ar biļešu pirkšanu. Izmantojām normālu programmu Mozilla Firefox - savadot visus datus process nokarās. Rakstot uz norādīto e_pastu atbildi nesaņēmām. Zvanot uz maksas informatīvo tālruni - nu tās meitenes galīgi garām.
Vēl mānās ar tām lētajām e-biļetēm. Rādas ka ir, bet kā sāc pirkt - pasaka - nav.
Biļetes jāpērk caur Internet Explorer.
Bet vispār labāk lidot ar citiem, ja iespējams!!!

L LieneKalniņa 09.06.2008

Kam Dānija var būt vajadzīgi tādi cilvēki, kuriem nekad nekas nav labs? Rudīt, šī tak nav ne pirmā, ne pēdējā reize kā mēs visi labi zinām! Labāk paliec vien rīga ar visu savu runci un visiem būs labi!
P.S. Un AirBalticam ar dzīvnieku pārvadašanu nav nekadas problemas!! Viss pa pirmo, bet tukša muca jau patālu skan...

L Linda 10.10.2008

Principā kādu laiku atpakaļ strādāju airBalticā un varu pasacīt, ka visticamāk tā ir lidostas darbinieku kļūda vai vienkārši jūs tikāt pārprasts, tāpēc jūs sūtīja zvanīt uz Cargo departamentu. Taču runājot par jaunajām meitenēm, arī puišiem, jāsaka, ka šajā kompānijā darbinieku rotācija ir tik liela, kā droši vien nekur citur. Es kā bijušais darbinieks, varu pateikt, ka darbinieki vispār netiek motivēti strādāt, turklāt strādāt labi, meitenes (sevišķi stjuartes) lido nežēlīgākās stundas mēnesī, un saņem tik niecīgu algu, ka tas demotivē, pat vissmaidīgāko cilvēku dienas beigās spēt uzsmaidīt kādam un būt laipnam. Tas viss ir tikai vadības kļūda, viņiem būtu daudz rūpīgāk jāsargā savi darbinieki un jārūpējas par tiem, kā par cilvēkiem nevis vergiem.

E Erika 22.10.2008

Diezgan bieži (apmēram katru otro nedēļu) sanāk lidot ar airbaltic un neko labu tiešām par viņu pakalpojumiem nevaru pateikt, katru reizi jārēķinās ar kaut kādām jaunām muļķībām - sākot jau no tā ka neviens reiss nekad neizlido un neielido norādītajos laikos, beidzot ar to, ka reisu vispār pārceļ un par to neviens nepaziņo, pēc tam paskaidrojot, ka katra pasažiera pienākums ir pašam lidojuma dienā zvanīt uz lidostu un noskaidrot vai nav izmaiņu, nu ļoti interesanti. Nemaz nerunājot par pilnīgi neorganizēto bagāžas nogādāšanu, kuru parasti vēl pēc aizkavējušās ielidošanas ir jāgaida vidēji vēl kādas 25 minūtes, un vēl tā pilnīgi neorganizētā vizināšana ar autobusiem pa lidostu. Un stjuarti ir visīstākā lohu izlase - sākot no nepārtrauktās ķiķināšanas un nespējas pabeigt iesākto ziņojumu tekstu un beidzot ar pieredzes apmaiņas sarunu pasažieru priekšā par to kurš kura lidojuma laikā gulējis, ko nogulējis un ko nav izdarījis, man šī informācija lidojumu nekādā veidā neuzlaboja.
Un par lidojumu rezervēšanu internetā vairs nebrīnos - kompānijas darbineice pati atzina, ka ar mājas lapu tehniskas problēmas ir regulāri un nevienam darbiniekam tas nekādu satraukumu jau sen vairs nerada.
Tas ir tikai lielos vilcienos, bet par tiem pašiem kompānija jau sen ir informēta - un neredzu, ka pēdējā gada laikā kaut kas būtu mainījies, un neviens neko mainīt acīmredzot pat netaisās. Vienīgi biļešu cenas gan turpina augt.

N nuja 23.10.2008

hmm...manai maasai arii parceela reizu un vija sanjeema sms, ja nemaldos, par to..taa ka par to diezvai ir tik traki...trakkak ir tas, ka tur ir bardaks...uz visiem lidojumiem ir viena rinda pie check in!!! es taa nostavot rindaa vairak kaa stundu, nokaveju lidmashiinu!!! tikai delj shiis dezorganizaacijas! es arii darbiniekiem prasiju, kas ir ar Hamburgu un man neko konkretu neatbildeeja!taa kaa tas man liekas liels miinuss, [par ko firmai butu jadomaa!!!tas vnk ir bardaks! bet stjuarti man vienmer ir gadijushies laipni..nju to, ka savaa starpaa vinjas klachu uzsit, tas jau taa cilveciigi!manis pec, ari stjuartes man varetu nesmaidiit, bet tikai butu kartibu ievedushi pie check in!!!

S SLIEKA 23.10.2008

vai ta gadījumos, ja esi noguris un tev iedos vairāk naudas, pēkšņi būsi spējīgs kalnus gāzt un nenogurt???

L lili 27.01.2009

Galiigi JOBANNAJA SUUDA lietuvieshu-latvieshu kopkompanija!!!11

. ...kl 27.01.2009

Erika, ko tad lido ar Air Baltic katru otro nedēļu, ja tev viņa tā nepatīk?

Esmu ar Air Baltic lidojusi un man nav bijušas problēmas NEKĀDAS.

A Anonima 10.03.2009

Čekins ir organizēts pēc visiem standartiem kā tam vajadzētu būt. Bez šaubām, ja cilvēks nav muļķis un prot lasīt. Lidostā ir jāierodas vismaz 2h pirms izlidošanas. Lidmašīnas durvis taisa ciet 15 pirms izlidošanas. Ja esi vēlāk geitā, tad visticamāk uz reisu nepaspēsi. 'Ja visur esi laikā, nekad nav nekādu problēmu. Vēlreiz uzsvēršu, ka JĀLASA NOTEIKUMI!!!

R Ramp 10.03.2009

Rudit tur tacu skaidriun gaisi rakstits 36ls lidz zinamam izmeram. Ja lielaks, tad 158ls. Doma ka ja zvanisi simt reizes iedos letak?

L liiga 02.04.2009

Jūtu Jums līdzi, it sevišķi runcim. Jūs sagaida smags pārbaudījums, bet es turēšu par Jums īkšķi, lai Jums viss izdodas labi.
Man bij plāns lidot ar savu sunīti, bet saskāros ar līdzīgu problēmu. Sunītis ir sagatovots (čips, pase, potes utt.), bet nebiju droša, vai speciālajā būrī viņam būs ērti. Tāpēc interesējos par citām iespējām, līdz nejauši izlasīju rakstu avīzē "Diena". Tas bij raksts par suņa un tā saimnieka šaušalīgajiem pārdzīvojumiem, izmantojot Cargo pakalpojumus. Saimnieks sava drauga sirdi stindzinošo gaudošanu ilgi nespēja aizmirst, savukārt es pēc raksta izlasīšanas (par to, kā īstenībā viss norisinās), atteicos no labi apmaksāta darba ārzemēs un nekur neaizlidoju.
Varbūt pamēģiniet kādu alternatīvu (kuģi, auto, autobusu).
Lai Jums un runcim veicas!

E Eseseseseseseseses 02.04.2009

rakstiitaaja izklausaas peec loti nepatiikamas, plaatiigas buutnes ar ne visai izcilaam praata speejaam. taada plaatiiga svaukstene. kas tad ir - ls 158, - nevari samaksaat? tak meita pilote (ja vinai tavi geeni, tad lai dievs tiem pasazieriem staav klaat) un vinjas viirs veel lielaaks siska, tik pati nekaada. laimiigu celu un paliksanu daanijaa, cerams, ka bilete ir vienaa virzienaa..

S Smacex 09.04.2009

Kaķa izmērus studijā! Cik kaķis sver? Cik liels? Cik viņam ķepu? Vai pierēķināji cērmju svaru? Būra izmēri?
Pretī liekam AirBaltic izcenojumus par attiecīgā lopiņa svara un nepieciešamā būra izmēru pārvadāšanu.
Kamēr nav ciparu, tikmēr varam ar pirkstu sev urbināt dibenā. Vienam tas kustonis ir viņa ici-buci-mīļais-pūkainītis, bet citam tas pats kustonis vairāk atgādina kāda aigara izmēra rukšķētāju.
Reku kāds atsakās no darba ārzemēs, jo viņa mazākais brālis netiek pienācīgi transportēts.

Es domāju, ka par attiecīgu samaksu tavs lops tiks aizvests uz jebkuru valsti tādos apstākļos, kādi nav pieejami AirBaltic VIP klientiem. Spēj tikai maksāt. Un neviens nespiež izmantot kompāniju, kas tev nepatīk.

Paskaidrot nemākoši darbinieki gadās katrā kompānijā. Kas bez grēka, lai met to pirmo akmeni.

L Loreta 09.04.2009

Man par Jorku bija 58 lati pagaišgad!!Nu nevar būt 158, kādas muļķības:(:(:(

S Santa 30.06.2009

to Eseseseseseseseses.
Tādi ir tie draudzīgie latvieši :P gan jau ka rakstītāja ir airBaltic darbiniece, he heee

E Eseseseseseseseses 25.08.2009

un kaads tam visam kaarteejo reizi ir sakars ar latviesiem? sii te interneta portaalos visnotalj izplatiitaa vainas un kauna sajuutas iedziisana, ja kaada viedoklis nesaskan ar saveejo vai nav jeeli pieklaajiigs, uz mani neiedarbojas..parasti tas tiek lietots, ja citu argumentu nav un teiktais kaulaa koz..

teema ir kaut kaads nesakariigs aprobezotas nepamatoti ambiciozas tantinjas murgojums, kura taa arii par dziivnieku transporteesanu neko liidz galam nav noskaidrojusi, bet ar putaam uz luupaam metas vainot visus citus, tikai ne sevi. skiet, ka vieniigaa vinjas veertiiba ir taa, ka vinja tagad dziivos daanijaa, jo profesionaalie sasniegumi ir tikai meitai un vinjas viiram, un naudas arii vinjai nav, ja jau nevar paarsimts latus par sava miilula transporteesanu atlauties...bezjeedzigs raksts..
p.s. 'air baltic' nestraadaaju, bet lietas gan parasti liidz galam noskaidroju, lai nav sitaadi debiili rakstelji jaapublicee..

B Betiy 26.10.2009

Sveiki! Domaju uz Ziemassvetkiem lidot uz Iriju!
Ar mazu suniiti =] - vinai bus novembri gadins, vina sver - 740gramus, cips ir uztaisits, eiropas pase, un potes ari! Ka, lai vinu labak parvadaaju, ka bagazu, salona, vai ka?? Kaa Jums liekas?

M Maris 17.11.2009

Shitos debilos kvekšķus vaijadzētu aizliegt ka šķiru - lidojuma Amterdama Chikaga viena tada nedataisita ar atvilkas ar baciliko kvekšķi - kurš no strsa vislaik kvekšķēja, kādsman bija prieks kad pacelšanās laikā tas kverplis no pārbīļa atdeva galus ;-) priecājās visi