www.sudzibas.lv AirBaltic Neatklāj loterijas uzvarētāju

AirBaltic - Neatklāj loterijas uzvarētāju

2012. gada 1. augustā AirBaltic izlozēja MINI Cooper automašīnu ar unikālu dizainu, bet neizvieto AirBaltic mājas lapā uzvarētāju (sk.detalizētāk: http://www.airbaltic.lv/public/50476.html)

E eliotta 14.08.2012

ha.. tak daudz kur nepaziņo uzvarētāju, jo tāda vienkārši nav.. vienkārši uzraksta - ar uzvarētāju sazināsimies personīgi, bet patiesībā... ne ar vienu nesazinās un neviens neko nedabū!

Uzmanīgāk jālasa akcijas noteikumi, tad arī nebūs jāvelta laiks nevajadzīgai sūdzībai:
Ar izlozes uzvarētāju uzņēmums sazināsies personiski, kā arī 2012. gada 2. augustā tas tiks paziņots airBaltic mājaslapā www.airbaltic.com.
Tātad, lūk, arī info par uzvarētāju: http://www.airbaltic.com/public/win_mini_cooper_en.html

A Arnis777 18.07.2013

bij gan uzvareetaaja. manupraat, sieviete.