www.sudzibas.lv AirBaltic Lidojumu kavējumi

AirBaltic - Lidojumu kavējumi

Ja JUMS JŪSU LAIKS IR DĀRGS, tad nekādā gadījumā nepaļaujieties uz Airbaltic, 80% LIDOJUMI KAVĒ KĀ MINIMUMS 1 LĪDZ 2 STUNDĀM, šādu statistiku esam ar visiem darba kolēģiem (kuri 4 reizes nedēļā lido) pēdējo mēnešu laikā saskaitījuši, un kas ir daudz sliktāk- tieši tuvie reisi ir tie, kuri nekad nepaceļās laikā! Pilnīgs trakums, ka es Jums saku! Tik slikti ar laikiem nekad nekur mav bijis! ŠAUSMAS!
Un galvenais, ka Airbalticam par to ir pilnīgi napļivatj!
Man kauns par Airbaltic, KAUTKAS IR JĀMAINA!

17.06.2022

S Spuris 17.06.2022

Kā jau Latvijas valsts kantoris - strādājam kā vēlamies un nekādas atbildības nenesam ! Ieskaitot lidostas darbiniekus Rīga tur daudzus varētu smagi sodīt par cilvektiesību pārkāpumiem,taču kā jau banānrepublikā ja ir valsts kantoris,tad pret tādiem jau iedzīvotāji ir bezspēcīgi .

E esmeraldae 17.06.2022

Kur tad jūs tik daudz lidojat? 4x nedēļā?

A AiK 17.06.2022

Nez cik lidots nekad nekavē! Nezinu kur jums vienmēr kavē!

kas par tādu darbu, ka 4x nedēļā jālido?

P Palīgs neskaidrajiem 17.06.2022

Da nekur viņš nelido 4 reizes. Pa palātu vienīgais.

shandi23 18.06.2022

Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at [slēpt]@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.