LV RU
www.sudzibas.lv AirBaltic Kur ir mana nauda?

AirBaltic - Kur ir mana nauda?

Covid 19 dēļ man tiek atcelts kongress, kas bija vienīgais mērķis lidojumam. Sākuma to pārcēla uz jūliju, bet pēc tam atcēla pavisam! Ar visam kompānijām - nekādu problēmu, zinot kāda ir situācija, atgriez naudu! Vienīgi ar Airbaltic ir problēmas. Manu 148€ vieta man piedāvā atgriezt 35,50€, kas ir kautkads neizmantos lidostas nodokļus! Kas tas vispār par muļķībām? Kur ir mana nauda? 113€ atstās sev - neko sev dāvana, ne? Airbaltic - ka jums nav kauns? Jūs ēsta krāpnieku un zagļi! Tas lidojums tikai vel būs! Tad jautājums kāpēc mana nauda jau ir iztērēta? Par ceļojuma apdrošināšanu man tika atgriezta nauda, bez problēmām, citas kompānijas arī mierīgi atgriež! Tikai laikam Airbaltic izdomāja ka krīzes situācija gūt pelņu! Visi tagad atcels lidojumus - un viņiem atgriezis tikai kautkādās kapeikas? Pārējo atstās sev! Jūs ēsta zagli un krāpnieki! Iesaku visiem baikotet šo kompāniju - kamēr neatgriezis naudu visiem kam ir parāda! Kauns par jums, kauns! Doma tikai par naudu! Pretīgi!

22.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Q

Komentāri (7)

V vegangains 22.04.2020

Nu ja pareizi saprotu, tad lidojums nav atcelts vai ne? Un jums ir iegādāta BASIC biļete, kas nozīmē, ka to pret naudu atgriezt nevar jebkurā gadījumā.

Ar to jau tā kā vajadzēja rēķināties biļetes iegādes brīdī. Neredzu īsti te krāpšanu, vienkārši parastās lidsabiedrību "spēlītes".

Q Qwerty6 22.04.2020

Man tika atcelta zinātniska starptautiska konference Amsterdamā - kas bija lidojuma mērķis. To atcēla COVID dēļ, jo publiskie pasākumi vispār tiek atcelti, ka arī vel ilgi netiks atļauts pulcēties lielam cilvēku skaitam. Kāda jēga vispār tad ir no lidojuma? Ja nebūtu ārkārtas situācija, es vel saprotu. Bet zinot ka viss tagad ir atcelts, tā ir vienīgā kompānija ar kuru ir problēmas, visas citas kompānijas saprot situāciju un bez problēmas naudu atdot. Ta nebija vienīgā konference, kas bija plānota - bet tur viss OK, visu atgriezis, vai jau atgrieza. Tā ir krīzes situācija, nevis tā ka es vienkārši pārdomāju un strīdos. Visiem problēmas ar darbu. Kāpēc man ir jādāvina tik liela summa šai kompānijai? Vienkārši šī kompānija nav vērsta uz cilvēkiem, bet tikai uz pelņu.

V vitols 22.04.2020

Vispār pareizākais šajā situācijā būtu piedāvāt lidojumu kad būs tāda iespēja, nevis atgriezt naudu.

Q Qwerty6 22.04.2020

Jūs laikam tur strādājiet, tāpēc arī rakstāt tādas muļķības 😂 Krīzes situācija, kad nāv zināms kad tas beigsies un tā konference, kas bija lidojuma mērķis, vispār ir atcelta un nebūs, savādāk es vispār nekur neplānotu lidot! Nu ja, man noteikti vajag lidojuma kuponu, nevis 148€ lai nodrošinātu ģimeni ar pārtiku un maksāt par komunāliem. 🤣🤣🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Pasaulē ir ārkārtas situācija un cilvēki bez darba sēž mājas! A jūs par kaut kādiem kuponiem vai lidojumiem runājiet! 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

J jolanta85 22.04.2020

Kāpēc viņiem jāatgriež nauda, ja pats atcēli biļeti. Ja jau tādiem ļautiņiem sāks agriezt, tad gals klāt. Man bija reiss uz Maskavu 26.06.2020, pl.14.15, tieši šo atcēla- piedāvāja 3 variants: datumu maiņu, saņemt vaučeri vai pilnigi visu naudas summu. Izvēlējos naudu- cents centā saņēmu... Bet manu reisu atcēla Air Baltic...

Q Qwerty6 23.04.2020

Man atcēla konferenci COVID dēļ! Kāda jēga ir no tā brauciena? Pastaigāt pa tukšam ielām? Vai ko? Tā nav parasta situācija! Bet gan pandemija! Amsterdamā ir viss atcelts, ka arī Vācijā un utt. Visi publiskie pasākumi! Un es atkārtošos - visi izņemot AirBaltic atgrieza naudu par biļetēm, par apdrošināšanu, par konferenci utt! Tā ir vienīgā problēma! Vai AirBaltic man piedāvāja pandēmijas laika braukāt un izklaidēties? Nekas, vel paskatīsimies, kas smiesies pēdējais! Jo es tā to neatstašu

Q Qwerty6 23.04.2020

Un no jūsu teikuma - tādiem ļautiņiem? Ar kas jūs esat par radību? Kārtējais AirBaltic darbinieks, kas raksta? 😂😂😂

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes